شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/04/22
ووشوي جوانان جهان/ 4 مدال در تالو و 2 پيروزي سانداکاران ايران در روز نخست
ووشوکاران ايران در نخستين روز رقابت هاي قهرماني جوانان جهان به چهار مدال (سه نقره و يک برنز) در بخش تالو و 2 پيروزي در ساندا دست يافتند تا شروع ايده آلي داشته باشند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ هفتمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني جوانان جهان از پنجشنبه شب با حضور 400 ووشوکار از 45 کشور به ميزباني برزيل و در شهر «برازيليا» آغاز به کار کرد و تا يکشنبه شب ادامه خواهد داشت.
تيم ايران در دو بخش ساندا و تالوي دختران و پسران در اين رويداد مهم شرکت کرده است.
ووشوکاران کشورمان در نخستين روز اين رقابت ها به چهار مدال دست يافتند و هر 2 مبارزه خود در بخش ساندا را نيز با برتري به اتمام رساندند.
***نتايج نمايندگان ايران در روز نخست بدين شرح است:
**تالو/
*«مهدي خاني» در فرم نن گوئن رده سني 12 تا 15 سال پسران با امتياز 8،92 بر سکوي نايب قهرماني ايستاد و مدال نقره را از آن خود کرد. در اين بخش، نماينده چين با امتياز 9،04 به مدال طلا دست يافت و تالوکاري از مالزي با امتياز 8،91 به نشان برنز رسيد.
*«فاطمه جزيني» در فرم «دائو شو» رده سني 12 تا 15 سال دختران با امتياز 9،10 به مدال نقره رسيد. در اين فرم تالوکاري از ماکائو با امتياز 9،12 به مدال طلا رسيد و نماينده هنگ کنگ با امتياز 9،06 سوم شد.
*«مينا پناهي» در فرم «نن گوئن» رده سني 15 تا 18 سال دختران با امتياز 9،20 به مقام دومي و مدال نقره رسيد. در اين فرم، نماينده هنگ کنگ با امتياز 9،26 طلايي شد و تالوکاري از ماکائو با امتياز 9،19 به مدال برنز دست يافت.
*«محمدعلي مجيري» در فرم «نن گوئن» رده سني 15 تا 18 سال پسران با امتياز 9،30 به مدال برنز دست يافت. در اين بخش، تالوکاري از چين با امتياز 9،50 طلايي شد و نماينده سنگاپور با امتياز 9،32 نشان نقره را از آن خود کرد.
*«ستايش تک فلاح» در فرم «گوئن شو» رده سني 9 تا 12 سال دختران با امتياز 8،37 در رتبه چهارم قرار گرفت. در اين فرم هنگ کنگ، ماکائو و اندونزي اول تا شوم شدند.
*«نازنين بازدار» در فرم «نن گوئن» رده سني 12 تا 15 سال دختران با امتياز 8،91 چهارم شد. در اين فرم نفراتي از چين، اندونزي و هنگ کنگ اول تا سوم شدند.
*«شاهين بني طالبي» در فرم «جين شو» رده سني 12 تا 15 سال پسران با امتياز 8،95 چهارم شد. هنگ کنگ، ماکائو و اندونزي در اين بخش در رتبه هاي اول تا سوم ايستادند.
«سيدمحمد حسيني» در فرم «چانگ چوان» رده سني 15 تا 18 سال پسران با امتياز 9،29 در جايگاه ششم قرار گرفت.
*«سيده سوگندگلشني» در فرم «چانگ چوان» رده سني 15 تا 18 سال تالوي دختران با امتياز 9،06 در رتبه هشتم قرار گرفت.

**ساندا/
*«آيدا حيدري» در وزن 48 کيلوگرم سانداي دختران برابر «سابرينا فايوا» از کشور ميزبان قرار گرفت و در حاليکه حريف از حمايت تماشاگران سود مي برد، سانداکار شايسته ايران توانست با ارائه مبارزه اي حساب شده در 2 راند متوالي به پيروزي دست يابد.
«حيدري» در روزهاي آينده به مصاف ووشوکاري از اندونزي خواهد رفت.
*«محمد فرهادي» سانداکار وزن 60 کيلوگرم تيم پسران ايران در نخستين مبارزه خود برابر حريف برزيلي به برتري دست يافت. وي در روزهاي آينده به مصاف سانداکاري از هند خواهد رفت.

جمعه شب در ادامه اين رقابت ها، نمايندگان ايران در دو بخش ساندا و تالو به مصاف حريفان مي روند.