شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/05/15
بنداني: خواهران منصوريان انگيزه بالايي دارند
مربي تيم ملي ووشوي بانوان ايران در بخش ساندا معتقد است که خواهران منصوريان از انگيزه بالايي براي موفقيت در بازيهاي آسيايي 2018 برخوردار هستند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «ليلا بنداني» با بيان اينکه «الهه» و «شهربانو» به مرز آمادگي کامل نزديک شده اند، گفت: چندين مرحله اردو را پشت سرگذاشتيم و اکنون در مراحل پاياني اردوها، تمرينات سرعتي انجام مي شود تا 2 بانوي سانداکار ايران با بهترين شرايط راهي جاکارتا شوند.

وي با بيان اينکه 2 سانداکار تيم بانوان ايران بدون مصدوميت آماده اعزام به جاکارتا مي شوند، عنوان کرد: الهه و شهربانو، تجربه زيادي از حضور در مسابقات مهم مختلف دارند و از نظر ذهني نيز آماده هستند تا به خواسته خود در جاکارتا دست يابند.

مربي جوان تيم ووشوي بانوان ايران، ادامه داد: قرعه در مبارزه نخست بسيار مهم است تا ووشوکاران بتوانند با کسب پيروزي خوب، در ادامه مسير به شرايط بهتر رسيده و موفق شوند.

وي در خصوص رويارويي احتمالي 2 سانداکار تيم بانوان ايران با حريفان چيني، گفت: شرايط نسبت به چند سال قبل تغيير کرده است و ووشوکاران ما بدون استرس به مصاف رقباي خود مي روند.

بنداني با اشاره به شناخت کافي از نحوه مبارزه نمايندگان چين، توضيح داد: آنان در فنون درگيري بسيار توانمند هستند که در اين مسير، خواهران منصوريان با برنامه به مصاف چيني ها خواهند رفت تا با مديريت مبارزه و استفاده از ضربات دست و پا به امتيازات مناسبي دست يافته و پيروز شوند.

وي گفت: در اين چند ماه همه عوامل فدراسيون، مربيان و ووشوکاران براي موفقيت در بازيهاي آسيايي با تمام وجود تلاش کرده اند و رسيدن به اين مهم دور از دسترس نيست.

بنداني در مورد همکاري با «مائو يا بي» سرمربي چيني تيم ووشوي بانوان ايران، گفت: او مربي خوبي است که در کنار يکديگر براي آماده سازي مطلوب بازيکنان تلاش کرديم. هدف جامعه ووشو يکي است و اتحاد بهترين فاکتور براي رسيدن به اين اهداف است.

«الهه» و «شهربانو» منصوريان، ترکيب 2 نفره تيم سانداي بانوان ايران در بازيهاي آسيايي 2018 جاکارتا را تشکيل مي دهند.

کاروان ووشوي ايران روز 22 مردادماه راهي اندونزي مي شود و تلاش خود را براي کسب موفقيت در اين آوردگاه مهم از 28 مرداد آغاز مي کند.