شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/05/16
آهنگريان: چيني ها از مبارزه با ووشوکاران ايران هراس دارند
ملي پوش اعزامي ووشوي ايران به بازيهاي آسيايي 2018 با اشاره به اينکه سانداکاران چيني از رويارويي با نمايندگان ايران هراس دارند، گفت: هدفم رسيدن به بهترين مدال است و فرقي ندارد با کدام حريف روبرو شوم.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «عرفان آهنگريان» در خصوص وضعيت آمادگي خود پيش از آغاز بازي‌هاي آسيايي جاکارتا، اظهار داشت: روز‌هاي پاياني اردو را پشت سر مي‌گذاريم و در حال انجام تمرينات سرعتي هستيم. بعد از آن هم بيشتر سراغ کنترل وزن مي‌رويم تا در روز وزن کشي با مشکل مواجه نشويم.
وي با بيان اينکه مصدوميتي ندارد، گفت: مصدوميتي ندارم و روز گذشته به دليل گرفتگي عضلات به فيزيوتراپي رفته بودم. خداراشکر کاملا آماده هستم تا در جاکارتا براي تيم ملي ووشوي ايران افتخار آفريني کنم.
قهرمان ووشوي آسيا در پاسخ به اين سوال که آيا با حضور سانداکاران چيني، کار براي کسب مدال سخت خواهد شد، تصريح کرد: در دوره‌هاي گذشته حميد قلي‌پور سانداکار چيني را در کشور خودش مغلوب کرد و قهرمان شد. اين طور نيست که شکست دادن چيني‌ها راحت باشد، اما تمام اين‌ها به روحيه و طرز تفکر خود ورزشکار بر مي‌گردد.
آهنگريان ادامه داد: ووشوي ايران انقدر در سال‌هاي اخير خوب بوده که حالا چيني‌ها از ما مي‌ترسند و دنبال شناخت ترکيب تيم سانداي اعزامي ايران به جاکارتا هستند. فکر مي‌کنم در جاکارتا اتفاقات خوبي در انتظار سانداي ايران باشد.
ملي‌پوش ساندا در پايان خاطرنشان کرد: سابقه مبارزه با سانداکاران چيني را دارم، اما سطح کيفي بازي‌هاي آسيايي خيلي متفاوت است. با تمريناتي که پشت سر گذاشتم و با شناختي که از خودم دارم، براي کسب مدال طلا به جاکارتا مي‌روم و برايم فرقي ندارد چه حريفي از چه کشوري مقابلم قرار بگيرد.
منبع: خبرگزاري ميزان