شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/05/17
سرمربي سانداي بانوان: خواهران منصوريان براي جبران حمايت‌هاي مردم مي‌جنگند
سرمربي چيني تيم ووشوي ايران در بخش سانداي بانوان، گفت: الهه و شهربانو منصوريان در شرايط خوبي قرار دارند و براي جبران محبت‌هاي مردم ايران و کسب بهترين نتايج، مي‌جنگند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «ما يو بي» در مورد قبول هدايت تيم ووشوي ايران، اظهار داشت: ووشوي ايران از بهترين‌هاي جهان است و شناخت خوبي از آن دارم. با ورزشکاران ايران در چين ديدار کرده بودم و زماني که شرايط براي حضور در تيم ملي ايران فراهم شد، آن را پذيرفتم و معتقدم که شرايط براي رسيدن به موفقيت در اينجا فراهم است.
سرمربي تيم سانداي ايران در مورد شرايط خواهران منصوريان در آستانه اعزام به بازي‌هاي آسيايي اندونزي عنوان کرد: الهه و شهربانو به خوبي براي حضور در جاکارتا آماده شده‌اند و از لحاظ تکنيکي، سرعت و قدرت بدني پيشرفت قابل توجه‌اي داشته‌اند.
«ما يو بي» تصريح کرد: آنان سختي‌هاي تمرينات را به خوبي تحمل کردند و براي جبران حمايت‌هاي مردم ايران مي‌جنگند و به طور حتم در بازي‌هاي آسيايي 2018 به موفقيت مي‌رسند.‌
وي در پاسخ به اين سؤال که رويارويي با نمايندگان کشورش (چين) در بازي‌هاي آسيايي، دشوار نخواهد بود، گفت: برايم اين مسئله دشوار نيست، چراکه اين مسائل در ورزش حرفه‌اي جايي ندارد.
سرمربي تيم ووشوي بانوان ايران در پايان در مورد پيش‌بيني خود از عملکرد تيم دو نفره سانداي بانوان کشورمان در اين رويداد مهم، گفت: ووشو قابل پيش‌بيني نيست، اما با توجه به پشتکار بازيکنان، حتماً نتيجه خوبي به دست خواهيم آورد.
منبع: خبرگزاري تسنيم