شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/05/17
سرمربي تالوي بانوان: ووشوي ايران پيشرفت چشمگيري داشته است
سرمربي تيم ووشوي تالوي بانوان ايران، گفت: ملي پوشان ايران در سال هاي اخير پيشرفت چشمگيري داشته اند و بايد در بخش تالو، پس از بازيهاي آسيايي نيز تلاش خود را براي رسيدن به اهداف کلان، ادامه دهند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «دوان جين جين»، شرايط بانوان تالوکار ايران در آستانه اعزام به بازيهاي آسيايي را مناسب توصيف کرد و گفت: سه نماينده ايران در چند ماه اخير پيشرفت چشمگيري در زمينه فرم زدن، حرکات و پرش ها داشته اند.
وي در پاسخ به اين سوال که تالوي ايران براي سرعت بخشيدن به مسير پيشرفت خود نياز به چه آيتم هايي دارد، گفت: پشتيباني و حمايت هاي فدراسيون مناسب است و بايد مربيان چيني و ايراني حاضر رهبري و تلاش خود را بيشتر کنند تا بازيکنان نيز با سخت کوشي و تحمل تمرينات دشوار، به خواسته خود نزديک شوند.
وي گفت: همچنين تمرين مشترک با ووشوکاران چيني نيز مي تواند تاثير مثبتي در اين مسير داشته باشد.
سرمربي تيم ايران گفت: اميدوارم هر سه بانوي تالوکار ايران، نتايج خوبي به دست آورند و موجب سرافرازي و افتخار کشور شوند.
اين مربي با ابراز رضايت از شرايط موجود در فدراسيون ووشو، توضيح داد: در اين چند ماه همکاري خوبي در مجموعه وجود داشت و همه تلاش کرديم تا وظيفه خود، يعني رساندن ورزشکاران به بهترين شرايط را به بهترين نحو انجام دهيم.
دوان جين جين در پايان گفت: واقعا از چند ماهي که در تيم ملي ايران فعاليت کردم رضايت دارم و تلاشم اين بود تا تجربياتم را به بهترين نحو در اختيار ورزشکاران و مربيان قرار دهم.