شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/05/19
سبحاني: آمادگي مناسبي دارم
ملي‌پوش تيم ملي ووشوي ايران با تاکيد بر آمادگي روحي و رواني خود براي حضور در بازيهاي آسيايي 2018، گفت: بايد در جاکارتا براي کسب مدال طلا بجنگم.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «رضا سبحاني» در خصوص شرايط خود در آستانه بازي‌هاي آسيايي، اظهار داشت: خدا را شکر بعد از پشت سر گذاشتن اردوهاي تيم ملي در حال حاضر شرايطي خوبي دارم. از ابتداي هفته نيز با رژيم غذايي به دنبال کاهش وزن هستم تا با شرايط ايده‌آل در اندونزي حضور داشته باشم.
وي تصريح کرد: حضور در بازي‌هاي آسيايي اولين تجربه ام در وزن 56 کيلوگرم خواهد بود. سالها در وزن 60 کيلو حضور داشتم، اما حضور در وزن جديد باعث خواهد شد؛ حريفان برايم سبک‌تر باشند و کار راحتري داشته باشم و اميدوارم با شکست تمام رقباي خود به مدال طلا دست پيدا کنم.
ملي‌پوش وزن 56 کيلوگرم تيم ملي ووشو در خصوص مبارزه با حريف چيني گفت: به حريف چيني فکر نمي‌کنم و اعتقاد دارم با توجه به عملکرد ووشو ايران  آنها بايد از مبارزه با ما بترسند. قطعا آنها مي‌دانند حضور ورزشکاران ايراني در اوزان آنها برايشان دردسرساز خواهد بود.
سبحاني در خصوص حضور محسن محمدسيفي در ترکيب تيم ملي بيان کرد: حضور سيفي در اردوهاي تيم ملي کمک زيادي به ما کرد و تلاش مي‌کنيم از تجربيات حضور او در دو دوره بازي‌هاي آسيايي استفاده کنيم. سيفي نيز با صحبت کردن با بچه‌ها ما را با شرايط و جو بازي‌هاي آسيايي آشنا کرده است و نکات بسيار مثبتي زيادي در خصوص شرايط جوي مسابقات و برهم ريختن تمرکز حريفان به ما گفته است.
وي در پايان در خصوص نتايج تيم ساندا در بازي‌هاي آسيايي اندونزي خاطر نشان کرد: ما در دوره گذشته موفق به کسب يک طلا، يک نقره و يک برنز در سانداي مردان شديم، اما اعتقاد دارم با وجود کار سختي که در اين دوره داريم، صد در صد نتايج بهتري را کسب خواهيم کرد.