شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/06/01
اوجاقي: در طلا با چيني‌ها برابر، اما در نبرد روبه‌رو پيروزتر بوديم
سرمربي تيم ملي ووشوي ايران پس از پايان کار شاگردانش در بازي‌هاي آسيايي، گفت: در سانداي مردان از نظر طلا با چين برابر شديم، اما در نبرد روبه رو برتر بوديم.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «حسين اوجاقي» اظهار داشت:بچه‌ها واقعا به حق‌شان رسيدند. حمايت‌هايي که فدراسيون انجام داد و تمرينات خوبي که بچه‌ها داشتند، جاي تشکر کرد. ووشوکاران با يک برنامه‌ريزي خوب به اينجا آمدند و مي‌دانستيم که قرار است مقابل چه کساني مسابقه بدهيم و حريفان را آناليز کرده بوديم.
وي افزود: خدا را شکر مي‌کنم که از سه نماينده‌مان در فينال در بخش آقايان دو طلا به دست آورديم. اميدوارم مسوولان به اين رشته بيشتر توجه کنند چون زمزمه ورود ووشو به المپيک شنيده مي‌شود و آنجا هم مي‌تواند مثل بازي‌هاي آسيايي براي کشورمان افتخارآفرين باشد.
اوجاقي در خصوص تاثير داوري در مسابقه فرود ظفري، عنوان داشت: برخي مواقع داوران اجازه نمي‌دانند که ظفري فن خود را اجرا کند، اما نمي‌خواهيم از ناداوري بگوييم چون اينجا جو به نفع چيني‌هاست. اگر ما در دو وزن طل گرفتيم، مطلق پيروز شديم.
اوجاقي با اشاره به اينکه برنامه بعدي ووشو حضوري موفق در جام جهاني است ادامه داد:اميدوارم‌ بتوانيم تمرينات خوبي داشته باشيم و در جام‌جهاني هم موفق باشيم. چراکه آنجا هم يک جدال شديد و پاياپاي با چيني‌ها خواهيم داشت.
سرمربي تيم ووشو درخصوص اينکه اين رشته به انحصار ايران و چين درآمده، افزود: در بازي‌هاي آسيايي که مهم‌ترين مسابقه در سطح آسياست، ديديد که در ? وزن، ? وزن بين ايران و چين بود و اين نشان دهنده قدرت ايران است که توانست به موفقيت برسد.