شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/06/05
«محمد زحمتکش» رييس هيات ووشوي خراسان رضوي باقي ماند
«محمد زحمتکش» با کسب اکثريت آرا براي چهار سال ديگر رئيس هيات ووشوي استان خراسان رضوي باقي ماند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ مجمع انتخاباتي هيات ووشوي خراسان رضوي، امروز (دوشنبه) با حضور «محمود متدين» دبير فدراسيون ووشو و «صبوريان» مدير کل ورزش و جوانان خراسان رضوي برگزار شد.
مهدي احمدزاده، محمدرستگارمقدم، محمدزحمتکش و مصطفي صفايي کانديداي اين مجمع انتخابي بودند که رستگار مقدم پيش از آغاز راي گيري انصراف خود را به نفع زحمتکش اعلام کرد. همچنين صفايي در مجمع حضور پيدا نکرد.
در پايان اين جلسه پس از راي گيري از اعضاي مجمع، زحمتکش توانست با کسب 16 راي از مجموع 16 راي ماخوذه براي چهار سال ديگر، سکاندار هيات ووشوي خرارسان رضوي شد.
«محمود متدين» در حاشيه اين مجمع با اشاره به بازي‌هاي آسيايي جاکارتا؛ گفت: توانستيم براي نخستين بار در بخش تالو بانوان مدال کسب کنيم و همچنين در مجموع تعداد مدال هايي که به دست آورديم از دوره قبل افزايش داشت.
وي افزود: مي‌توانستيم مدال طلا در وزن 75 کيلوگرم کسب کنيم که متاسفانه با حذف اين وزن از سوي برگزار کنندگان  که يکي نقطه قوت ما بود به اين مهم دست پيدا نکرديم. ووشو از جايگاه ويژه اي در کشور برخوردار است و انتظارات از اين رشته بالاست.
دبير فدراسيون ووشو تصريح کرد: هيات ووشو خراسان رضوي يکي از هيات‌هاي فعال کشور است که فدراسيون حساب ويژه‌اي روي اين استان باز کرده است. ما بايد فعاليمان را در شهرستان‌ها و حوزه بانوان افزايش دهيم و اميدوارم با توجه به پتانسيل بالاي استان در دوره بعد بازي‌هاي آسيايي يک نماينده از خراسان رضوي داشته باشيم.
متدين خاطر نشان کرد: در اوايل آذر ماه و در هفته تربيت بدني المپياد نخبگان برگزار مي‌شود که ووشو نيز در اين المپياد حضور دارد و اين بستر مناسبي براي کشف و شناخت مستعدين اين رشته است. فدراسيون نگاه ويژه‌اي به استعداديابي دارد که خراسان رضوي در اين زمينه اقدامات موثري انجام داد.