شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/06/11
‍پيام تبريک وزارت ورزش و کميته ملي المپيک به مناسبت موفقيت کاروان ايران
در پي افتخارآفريني‌هاي کاروان اعزامي به هجدهمين دوره بازي‌هاي آسيايي؛ وزارت ورزش و جوانان و کميته ملي المپيک با صدور پيامي اين موفقيت غرورآفرين را به ملت بزرگ ايران تبريک گفتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ متن پيام به اين شرح است:
ملت شريف ايران

همزمان با ايام عيد سعيد غدير خم، عيد ولايت و امامت، شيرزنان و غيورمردان اين سرزمين پاک با افتخارآفريني‌هاي پياپي، بار ديگر بالندگي، اقتدار، غرور ملي و نشاط اجتماعي ملت بزرگ ايران را رقم زدند.

فرزندان شما در بزرگ‌ترين رويداد ورزش‌هاي آسيا با غرور و غيرت ايراني و با تمام وجود براي سربلندي ايران اسلامي فداکاري کردند. ورزشکاران و مربيان اعزامي کشورمان با وجود برخي ناداوري‌ها، ناملايمات و نامهرباني‌ها، با تکيه بر موازين اخلاقي، دليرانه از هويت جمهوري اسلامي و حيثيت ورزشي ايران دفاع کردند تا پرچم پرافتخار کشورمان، بارها و بارها به اهتزار درآيد و  هر ايراني در هر نقطه از جهان، از همت بلند ورزشکاران هموطن خود براي سربلندي ايران عزيز به خود ببالد. بدينوسيله از مدال‌آوران اين رويداد را تجليل و تمامي ورزشکاران و قهرمانان اين کاروان را خسته نباشيد مي گوئيم.

اکنون که هجدهمين دوره بازي‌هاي آسيايي به ايستگاه پاياني خود رسيده است، وظيفه خود مي‌دانيم از تمامي عزيزاني که در اين مدت، با تلاش مجدانه و سعي خالصانه خود زمينه به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس ايران اسلامي و طنين‌اندازي سرود ملي کشورمان را فراهم آوردند، صميمانه قدرداني کنيم.

حمايت‌هاي بي‌شائبه دولت خدمتگزار و مجلس محترم و تلاش بي‌وقفه فدراسيون‌ها، نهادها و سازمان‌هايي را که همواره در کنار کاروان ورزشي اعزامي قرار گرفتند ارج نهاده و از مربيان، ورزشکاران و دست‌اندرکاران تيم‌هاي اعزامي سپاسگزاري مي‌کنيم.

همچنين از اعضاي ستاد عالي و کادر سرپرستي کاروان که با سختکوشي و تلاش حداکثري، براي اعزام اين کاروان بزرگ تلاش کردند، و نيز اعضاي هيأت اجرايي و مديران و همکاران خود در وزارت ورزش و جوانان و #کميته_ملي_المپيک که به‌طور شبانه‌روزي در خدمت کاروان اعزامي بودند، تشکر خالصانه داريم.

از رسانه ملي، خبرنگاران و تصويربرداران، اين همراهان هميشگي و زحمتکش جامعه ورزشي، که با اطلاع‌رساني سريع، دقيق و شفاف خود موفقيت‌هاي فرزندان اين سرزمين را به اطلاع مردم علاقه‌مند به ورزش رساندند نيز سپاسگزاري مي‌کنيم، چراکه تلاش آنان موجي از شور و نشاط و همبستگي در ميان مردم آفريد.

هدف ستاد عالي بازي‌هاي #آسيايي_جاکارتا از اعزام کارواني بزرگ به اين رويداد آسيايي، ايجاد شور و نشاط اجتماعي و افزايش همبستگي و انسجام و تقويت غرور ملي در ميان مردم از طريق افتخارآفريني ورزشکاران عزيزمان بود که با ياري خداوند متعال به اين مهم نايل آمديم.

بي‌ترديد کسب اين موفقيت‌ها با دعاي خير مردم عزيزمان که پشتوانه عظيم معنوي براي موفقيت فرزندان سربلند ايران اسلامي در اين ميدان بودند، ميسر گشته است و در ادامه مسير پيشرفت و دستيابي به قله‌هاي بالاتر نيز، اتکال به خداوند متعال، نقطه‌اي قابل اتکا و مايه قوت قلب قهرمانان ورزش ما خواهد بود.

وزارت ورزش و جوانان، کميته ملي المپيک