شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/06/11
تقدير و تشکر رييس جمهور از نتايج کاروان ايران
دکتر «حسن روحاني» رييس جمهور در پيامي از  نتايج کاروان ايران در بازي‌هاي آسيايي 2018 جاکارتا تقدير و تشکر کرد.


به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ متن پيام بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم

درخشش مقتدرانه همراه با کسب بيشترين مدال و بهترين نتايج تيمي از سوي ورزشکاران عزيز کشورمان در بازي‌هاي آسيايي «جاکارتا » را به ملت بزرگ ايران، ورزشکاران، مديران و مربيان پر تلاش کاروان ورزشي کشورمان تبريک مي‌گويم و زحمات همه آنان را ارج مي‌نهم. بويژه آنکه؛ عليرغم برخي اعمال نظرها در نتايج مسابقات نهايي، حضور و کسب نتايج درخشان قهرمانان عزيزمان در اين دوره از بازي‌ها با رعايت منش و اخلاق پهلواني همراه بود.

کسب بيشترين تعداد مدال در تاريخ بازي‌هاي آسيايي در اين دوره و بيست مدال طلاي بازي‌ها همراه با کسب بهترين نتايج تيمي در واليبال، بسکتبال، کبدي، و واترپلو و افتخار آفريني قهرمانان عزيز در تمامي رشته‌هاي ورزشي و به ويژه کشتي، ووشو، کاراته، تکواندو، دووميداني، وزنه برداري، صخره نوردي و تنيس روي ميز؛ در شرايطي ميسر شد که مسئولان ورزش کشور با انسجام و هماهنگي، کارواني با رويکرد کيفي به اين بازي‌ها اعزام کردند.

همچنين لازم مي‌دانم به طور ويژه از حضور افتخارآفرين بانوان ورزشکار ايراني در اين رقابت‌ها که ضمن پايبندي به شئونات اسلامي و ملي، با بيشترين تعداد مدال و رکورد شکني نسبت به بازي‌هاي گذشته، ضمن اهتزاز پرچم مقدس ايران اسلامي، باور و توان زنان کشورمان در صحنه هاي مختلف رقابت را به تصوير کشيدند؛ تقدير نمايم.

اميدوارم با اراده و عزم استوار جوانان قدرتمند و غيور ايران عزيز، همچنان شاهد موفقيت‌هاي بيش از پيش در تمام عرصه‌ها و ميادين بين المللي و شادي و نشاط ملت بزرگ ايران باشيم. ان شاء الله

حسن روحاني
رييس جمهوري اسلامي ايران