شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/06/21
شيرازي: نتايج درخشان تيم ملي ووشو ايران به سادگي کسب نشد
نايب رييس کميته فني ووشوي آسيا با بيان اينکه نتايج درخشان ووشوکاران ايران در جاکارتا به سادگي کسب نشد، گفت: کار گروهي و مديريت توانمند رياست فدراسيون از عوامل اصلي موفقيت بود.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «مهرداد شيرازي» که به عنوان داور بخش ساندا در بازي هاي آسيايي 2018 حضور داشت، ادامه داد: تيم ملي ووشوي ايران با 2 مدال طلا و 4 نقره توانست در هجدهمين دوره بازي هاي آسيايي به نتايج درخشاني دست يابد که اين مهم با کار گروهي و مديريت توانمند، رقم خورد.

وي افزود: دکترمهدي علي نژاد رئيس فدراسيون ايران و حسين اوجاقي سرمربي تيم ملي کشورمان در اين بين نقش مهمي را ايفاء کردند. تجربه و راهنمايي هاي اوجاقي در مسابقات باعث شد تا در همان مراحل ابتدايي نمايندگان کشورمان در مبارزات سخت به پيروزي دست يابند و در واقع رهنمودهاي سرمربي تيم ملي، بازيکنان را به سوي پيروزي سوق داد.

شيرازي گفت: مهمتر از همه، دکترعلي نژاد به عنوان نايب رئيس آسيا و عضو هيات رئيس جهان از نفوذ با اهميتي در سطح بين المللي برخوردار است و مانع از پايمال شدن حق ووشوکاران کشورمان شد.

وي ابراز اميدواري کرد که روند موفقيت هاي ووشوکاران ايران در عرصه بين المللي همچنان با اتحاد و مديريت موجود در فدراسيون، تداوم يابد.