شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت





تاریخ درج 1397/09/04
زنجان فاتح المپياد استعدادهاي برتر ووشو کشور شد
المپياد استعدادهاي برتر ووشوي کشور با قهرماني تيم زنجان و معرفي نفرات برتر ساندا و تالو به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، اين رقابتها که از صبح روز گذشته با حضور 176 ووشوکار از استانهاي سراسر کشور به ميزباني قزوين و در سالن يادگار امام شهر «الوند» آغاز شده بود، امروز يکشنبه با شناخت نفرات و تيم هاي برتر به کار  خود پايان داد.
در اين پيکارها، ووشوکاران دو بخش تالو و سانداي رده سني نوجوانان به رقابت پرداختند و در پايان نفرات برتر جواز حضور در مرحله نخست اردوهاي آماده سازي تيم ايران را کسب کردند.
تيم ووشوي رده هاي سني کشورمان سال آينده رقابتهاي قهرماني آسيا در برونئي را پيش رو دارد.
در پايان تيم زنجان با کسب 4 مدال طلا و 2 نقره بر سکوي قهرماني ايستاد.
گيلان با 3 طلا نايب قهرمان شد و اصفهان با 2 طلا، 2 نقره و 2 برنز به مقام سوم رسيد.
مازندران، هرمزگان، خراسان رضوي، سيستان و بلوچستان و قزوين نيز چهارم تا هشتم شدند.

***اسامي نفرات برتر:
**ساندا/
*وزن منهاي 42 کيلوگرم:
1-محمدحسين ميرخاني از مازندران
2-ارسلان رحيمي از سمنان
3-يونس شهرکي از سيستان و بلوچستان و مهدي نامخواه از خراسان رضوي

*وزن منهاي 45 کيلوگرم:
1-آرين افراز از قزوين
2-محمد محمدي از خوزستان
3-ابراهيم اشکورفرجي از مازندران و ابوالفضل خلج از فارس

*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-پويا ولي پور از مازندران
2-عرفان محرمي از اردبيل
3-رامين رضايي از فارس و ميکائيل نارويي از سيستان و بلوچستان

*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-اميررضا دادو از زنجان
2-آروين فرجي از کردستان
3-محمدرضا اسماعيلي از مازندران و اميرحسين خسروي از اصفهان

*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-محمد ريگي از سيستان و بلوچستان
2-نصرالله مختاري از بوشهر
3-اميرحسين تنها از کرمانشاه و کسري لورايي از مازندران

**تالو/
*فرم «چانگ چوان»
1-حسين قبله نماي از گيلان
2-ابوالفضل قره باغي از زنجان
3-متين جمالي از اصفهان

*فرم «نن چوان»
1-شاهين بني طالبي از اصفهان
2-بنيامين تني از هرمزگان
3-سبحان تلاندشتي از کرمانشاه

*فرم «تاي چي چوان»
1-عرفان رجايي از خراسان رضوي
2-اميرحسام بيگدلي از زنجان
3-سهيل خرمي از فارس

*فرم «دائوشو»
1-حسين قبله نماي از گيلان
2-اميرحسين چرزه از هرمزگان
3-پارسا بهرام زاده از البرز

*فرم «نن دائو»
1-شاهين بني طالبي از اصفهان
2-بنيامين تني هرمزگان
3-سبحان تلاندشتي از کرمانشاه

*فرم «جين شو»
1-ابوالفضل قره باغي از زنجان
2-محمد قلي زاده از مازندران
3-اميرمحمد آذرنگ از سيستان و بلوچستان

*فرم «تاي چي جين»
1-اميرحسام بيگدلي از زنجان
2-عرفان رجايي از خراسان رضوي
3-رضا ترابيان از چهارمحال و بختياري

*فرم «گون شو»
1-حسين قبله نماي از گيلان
2-متين جمالي از اصفهان
3-اميرحسين چرزه از هرمزگان

*فرم «نن گون»
1-بنيامين تني از هرمزگان
2-شاهين بني طالبي از اصفهان
3-سبحان تلاندشتي از کرمانشاه

*فرم «چيانگ شو»
1-ابوالفضل قره باغي از زنجان
2-عارف مهديان از آذربايجان شرقي
3-محمد قلي زاده از مازندران