شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/09/11
علي نژاد: نگراني خاصي براي جذب مربي چيني سانداي بانوان نداريم
رئيس فدراسيون ووشو با اشاره به اينکه مذاکراتي براي جذب يک مربي چيني در بخش سانداي بانوان انجام شده است، گفت: نامه نگاري‌ها هم صورت گرفته و باتوجه به زماني که در اختيار داريم، نگراني خاصي از اين بابت وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، دکتر «مهدي علي‌‎نژاد» در خصوص برگزاري المپياد استعداد‌هاي برتر ووشو، اظهار داشت: هر سال مسابقات سني رده‌هاي پايه در ووشو برگزار مي‌شود و اين چنين رقابت‌ها براي ما موضوع جديدي نيست، اما تفاوت المپياد کشوري با رقابت‌هايي که خود فدراسيون‌ها برگزار مي‌کنند در اين است که رده بندي استان‌ها از سوي وزارت ورزش اعلام مي‌شود و اين امر باعث مي‌شود تا اداره کل ورزش استان‌ها از تيم‌هاي خود حمايت ويژه‌اي داشته باشند.
وي با اشاره به سطح فني قابل قبول اين رقابت‌ها تصريح کرد: رقابت‌هاي بخش پسران را از نزديک تماشا کردم و از سطح فني آن رضايت داشتم. در بخش بانوان هم طبق گزارشاتي که دريافت کرديم، شرايط خوب بوده و فکر مي‌کنم از دل اين رقابت‌ها چند چهره خوب به ووشوي کشور معرفي شود.
رئيس فدراسيون ووشو در پاسخ به اين سوال که آيا از نفرات برتر اين المپياد کسي به رقابت‌هاي قهرماني آسيايي نوجوانان اعزام مي‌شود، گفت: مدال آوران ساندا و نفرات اول و دوم تالو به اردوي تيم ملي ووشو براي حضور در رقابت‌هاي قهرماني آسيايي سال آينده دعوت مي‌شوند و اگر مقابل رقيبان خود به پيروزي برسند، در ترکيب تيم نوجوانان ايران قرار مي‌گيرند.
علي‌نژاد در خصوص وضعيت مربيان چيني ووشوي ايران خاطرنشان کرد: چندي قبل مذاکراتي براي جذب يک مربي چيني در بخش سانداي بانوان انجام داديم و نامه نگاري‌ها هم صورت گرفته و باتوجه به زماني که در اختيار داريم، نگراني خاصي از اين بابت وجود ندارد.
منبع: خبرگزاري ميزان