شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/12/22
نشست دکتر «علي نژاد» با سرپرست سازمان ورزش شهرداري تهران؛ همگاني کردن ورزش با ايده هاي نو
در نشست دکتر «مهدي علي نژاد» رئيس فدراسيون ووشو با سرپرست سازمان ورزش شهرداري تهران بر اجراي برنامه هاي نو و خلاقانه براي توسعه ورزش همگاني تاکيد شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ امروز (چهارشنبه) دکتر «علي نژاد» با «مجيد رباطي» ديدار و گفتگو کرد.

در اين نشست رئيس فدراسيون ووشو توضيحاتي در مورد سبک هاي مختلف ووشو ارائه کرد و گفت: اين رشته ورزشي ماهيت آن را دارد که در حوزه همگاني نيز فراگير شود.

وي با بيان اينکه با اقدامات سنجيده و نو مي توان درصد زيادي از شهروندان را به ورزش علاقه مند ساخت، براي همکاري با سازمان ورزش شهرداري جهت همگاني شدن ورزش از طريق نوآوري اعلام آمادگي کرد.

سپس، سرپرست سازمان ورزش شهرداري تهران ضمن خوشامدگويي به ميهمانان خود، اظهار کرد: قصد داريم در برنامه ريزي براي سال جديد مطالعات انجام شده در حوزه ورزش همگاني را بررسي و با تحقيق در مورد پتانسيل ها و علاقه مندي ساکنان هر منطقه يک اطلس ورزشي را آماده کنيم.

 وي خاطرنشان کرد: امروز ضرورت ارائه نوآوري و خلاقيت در تدوين برنامه کاملا  مشهود است و ما در سازمان ورزش اين امر مهم را ناديده نخواهيم گرفت.

در نشست يادشده تصميمي اتخاذ شد تا نماينده هايي از سازمان ورزش و فدراسيون ووشو ضمن مذاکره با يکديگر در خصوص ايده هاي جديد براي گسترش ورزش همگاني اقدام کنند.