شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/12/28
«ناطقي» نايب رئيس بانوان فدراسيون ووشو شد
«زهرا ناطقي» به عنوان نايب رئيس جديد فدراسيون ووشو در بخش بانوان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ مراسم توديع «شهين نظري» نايب رئيس پيشين و معارفه «زهرا ناطقي» نايب رئيس جديد فدراسيون ووشو با حضور خانم «موسوي» معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، دکتر«مهدي علي نژاد» رئيس فدراسيون، «محمود متدين» دبير فدراسيون و جمعي از مديران فدراسيون ووشو برگزار شد.
رئيس فدراسيون ووشو در اين مراسم با بيان اينکه همکاري خوبي در اين سال ها با خانم نظري داشتيم، گفت: فدراسيون ووشو در حوزه بانوان پيش تاز بوده است. در اين 12 سال، بانوان ما در ورزش قهرماني سرآمد بوده اند و در بخش همگاني نيز توسعه خوبي داشته ايم.
وي افزود: موجب افتخار است که فدراسيون جهاني ووشو روز جهاني زن را با مطلبي در خصوص خواهران منصوريان تبريک گفته است.
علي نژاد ادامه داد: خانم نظري در اين پنج سال زحمات زيادي متحمل شدند و موفقيت ها با کار گروهي و همدلي به دست آمد. علاوه بر قهرمانان، در بخش مربيان و داوران نيز در عرصه بين المللي حرف هاي زيادي براي گرفتن داريم.
رئيس فدراسيون ووشو تصريح کرد: پس از استعفاي خانم ناطقي از فدراسيون اسکيت با وي صحبت کردم و ايشان که از جامعه ووشو است پس از سال ها به خانه خود بازگشت و مطمئن هستم در زمان ايشان نيز مسير موفقيت ها طي مي شود.
در ادامه خانم «موسوي» معاون وزارت ورزش و جوانان با ابراز خوشحالي از حضور در جمع خانواده ووشو، گفت: ووشو فدراسيوني است که به نگاه ويژه اي به بانوان دارد و بين تيم آقايان با بانوان تفاوت نمي گذارد. خوشبختانه هيچگاه در بخش بانوان ووشو با مشکلي مواجه نشده ايم.
وي با تمجيد از عملکرد رئيس فدراسيون ووشو، گفت: ايشان مسيري را ترسيم کردند که خانم نظري به خوبي آن را طي کرد و قطعا نايب رئيس جديد نيز همين مسير را با سربلندي ادامه مي دهد. خوشحالم از اينکه اعلام مي کنم مدال ها ووشوي موجب افتخار ورزش بانوان ايران است.
اين مقام مسئول با بيان اينکه از خانم نظري و ناطقي شناختي چندين ساله دارد، تصريح کرد: خانم نظري همواره به ما در وزارت ورزش کمک کرده است و از توانايي ايشان استفاده خواهيم کرد. در نهايت آروزي توفيق براي 2 خواهر عزيزم دارم.
سپس،«شهين نظري» گفت: اين 5 سال موفق در يک چشم بهم زدن تمام شد و اميدوارم خانم ناطقي موفق باشند و قطعا هر کمکي بتوانم به او خواهم داشت.
وي در سخنان کوتاه خود از حمايت هاي رئيس فدراسيون و همکارانش در اين رشته قدرداني کرد.
«محمود متدين» دبير فدراسيون ووشو نيز با تشکر از زحمات نايب رئيس پيشين فدراسيون، گفت: خانم نظري، بزرگ مجموعه ما بود و جايگاه ويژه اي در فدراسيون داشت. همدلي و اتحاد همواره در اين مجموعه وجود دارد و دليل اصلي پيشرفت است.
در نهايت «زهرا ناطقي» نايب رئيس جديد بانوان فدراسيون ووشو نيز، اظهار داشت: از اعتماد رئيس فدراسيون تشکر مي کنم و اميدوارم موثر باشم. ووشو فدراسيوني درجه يک و موفق است و نسبت به سال 82 که در اين فدراسيون فعاليت مي کردم، تغييرات گسترده اي کرده است.
وي در پايان گفت: زحمات نواب رئيس قبلي تاثير زيادي در عملکرد خوب داشته است و اميدوارم مسير آنان را به خوبي طي کنم.
در پايان با اهداء لوح و هدايايي از سوي دکتر علي نژاد از زحمات نايب رئيس پيشين قدرداني شد و همچنين حکم نايب رئيس جديد به وي اعطاء گرديد.