شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1398/01/31
تلاش براي افزايش مدال هاي ووشو در بازي هاي آسيايي 2022
هيات رئيسه فدراسيون ووشوي آسيا، تلاش خود براي افزايش مدال هاي اين رشته در بازي هاي آسيايي 2022 هانگژوي چين آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ جلسه هيات رئيسه فدراسيون ووشو آسيا، امروز (شنبه) در هنگ کنگ برگزار شد و دکتر «مهدي علي نژاد» به عنوان نايب رئيس آسيا در اين اجلاس حضور داشت.

اعضاي هيات رئيسه در اين نشست در خصوص بازي هاي آسيايي 2022 به بحث و تبادل نظر پرداختند که مقرر شد تلاش بي شائبه اي براي افزايش مدال هاي اين رشته در بازي هاي آسيايي صورت پذيرد.

در بازي هاي آسيايي 2018 جاکارتا در رشته ووشو 14 مدال طلا توزيع شد و اکنون هيات رئيسه قاره کهن در تلاش براي افزايش تعداد مدال هاي طلا است.

اين مهم با پيگيري هيات رئيسه از شوراي المپيک آسيا و کشور ميزبان، امکان پذير است.

با توجه به اينکه چين به عنوان مهد رشته ووشو، ميزبان بازي هاي آسيايي 2022 است، شانس بسيار زيادي براي افزايش مدال هاي ووشو وجود دارد.

در نشست هيات رئيسه فدراسيون آسيا، دبير کل آسيا گزارشي از عملکرد يکساله ارائه کرد.

سپس، کميته سنتي در مورد برگزاري اولين دوره مسابقات سنتي که در نانجينگ چين انجام شد، توضيحاتي ارائه داد. در مورد نقاط ضعف و قوت اين مسابقات بحث شد و مقرار گرديد تا تغييراتي براي ادوار آينده صورت بگيرد.

در ادامه، «لو کين کيونگ» از هنگ کنگ و «هوانگ يان» از ماکائو که هر 2 از داوران قديمي و باتجربه هستند به ترکيب کميته فني اضافه شدند.

در بخشي ديگر، گزارش مناطق مختلف قاره کهن داده شد که دکتر علي نژاد به عنوان رئيس غرب و  آسياي ميانه، گزارش اين مناطق را ارائه کرد.

در نهايت در خصوص انتخابات فدراسيون جهاني که مهرماه در شانگهاي چين برگزار مي شود بحث و تبادل نظر شد و فهرستي تهيه گرديد که مقرر شد همه آسيايي ها از اين فهرست در انتخابات جهاني حمايت کنند.