شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت





تاریخ درج 1398/06/15
المپياد استعدادهاي‌برتر ووشوي پسران؛ زنجان جام را در خانه نگه ‌داشت
دومين دوره المپياد استعدادهاي برتر ووشوي پسران کشور در زنجان با قهرماني تيم ميزبان به اتمام رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که از صبح روز گذشته در مجموعه ورزشي انقلاب زنجان آغاز شده بود، امروز (جمعه) با شناخت نفرات و تيم‌هاي برتر به اتمام رسيد.

170 ووشوکار از 31 استان در اين مسابقات حضور داشتند و در 2 بخش تالو و ساندا به رقابت پرداختند.

در پايان تيم زنجان با کسب 6 مدال طلا و يک نقره بر سکوي قهرماني تکيه زد.

تيم‌هاي هرمزگان و قم به صورت مشترک با کسب 2 طلا، 2 نقره و يک برنز به عنوان نايب قهرماني رسيدند.

در بخش ساندا، البرز با 2 طلا و يک نقره اول شد، فارس با يک طلا و 2 نقره به مقام دومي دست يافت و سيستان و بلوچستان با يک مدال طلا و 2 برنز به عنوان سومي رسيد.

**اسامي سانداکاران برتر:

*وزن 42 کيلوگرم:

1-محمدطاها خزائي از البرز

2-علي علي‌بابايي از چهارمحال‌وبختياري

3-محمدمهدي چناشکي از گلستان و اميرحسين پيامني از لرستان

*وزن 45 کيلوگرم:

1-احمدرضا اسکندري از فارس

2-سيدعلي ميري از البرز

3-محمدمهدي شاه‌محمدي از مرکزي و علي ناروئي از سيستان و بلوچستان

*وزن 48 کيلوگرم:

1-شعيب صفرزئي از سيستان و بلوچستان

2-ابوالفضل آقايي از زنجان

3-امين رحيمي از آذربايجان‌شرقي و عليرضا نوروز‌‌زاده از خراسان رضوي

*وزن 52 کيلوگرم:

1-اميررضا کريمي از البرز

2-رامين رضايي از فارس

3-اميررضا صمدي از خراسان شمالي و محراب اکبرپور از گيلان

*وزن 56 کيلوگرم:

1-اميررضا دادو از زنجان

2-عليرضا قلي‌نژاد از تهران‌الف

3-ابوالفضل کرد از سيستان و بلوچستان و پويا ولي‌پور از مازندران

 

**اسامي تالوکاران برتر:

*چانگ‌چوان

1-متين جمالي از اصفهان

2-محمدامين احمدي از مازندران

3-اميرحسين چرزه از هرمزگان

*نان‌چوان

1-عليرضا رحيمي‌فرد از زنجان

2-عليرضا محمدي تازه‌کندي از قم

3-عرفان زارعي از اصفهان

*تاي‌چي‌چوان

1-اميرحسين عباسي از زنجان

2-اميرحسين هاشمي از فارس

3-عليرضا فنايي از خراسان رضوي

*دائوشو

1-محمدامين احمدي‌بازارده از مازندران

2-اميرحسين چرزه از هرمزگان

3-پارسا بهرام‌زاده از البرز

*نن دائو:

1-عليرضا رحيمي‌فرد از زنجان

2-عرفان زارعي از اصفهان

3-عليرضا محمدي ازقم

*جين‌شو:

1-محمدمهدي سپهري‌فرد از قم و اميرحسين باقرزاده از هرمزگان (اول مشترک)

3-يونس رضايي از قزوين

*تاي‌چي‌جين:

1-اميرحسين عباسي از زنجان

2-اميرحسين هاشمي از فارس

3-عليرضا فنايي از خراسان رضوي

*گوئن‌شو:

1-اميرحسين چرزه از هرمزگان

2-متين جمالي از اصفهان

3-محمد امين احمدي بازارده از مازندران

*نن‌گوئن:

1-عليرضا رحيمي‌فرد از از زنجان

2-عليرضا محمدي از قم

3-عرفان زارعي از اصفهان

*چيانگ‌شو:

1-محمدمهدي سپهري‌فرد از قم

2-اميرحسين باقرزاده از هرمزگان

3-اميرعباس کريمي از چهارمحال و بختياري