شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1398/09/23
وزير ورزش: سياست ما جوانگرايي و معرفي نسل مديريتي جديد براي ورزش است/ آقاي علي نژاد کارنامه خوبي در ووشو داشته است
مسعود سلطاني فر، گفت: مهم‌ترين خواسته هاي من از ايشان موفقيت در المپيک و پارالمپيک، صعود تيم ملي و تيم اميد به جام جهاني و المپيک و واگذاري استقلال و پرسپوليس است.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطاني فر در دويست و بيست و چهارمين نشست معاونين با معرفي دکتر علي نژاد به عنوان سرپرست جديد معاونت قهرماني گفت: ايده و برنامه من از زمان معرفي به مجلس شوراي اسلامي براي تصدي پست وزارت، جوانگرايي و تغيير نسل مديريتي ورزش کشور بود و در اين مدت توانستم ميانگين سن مديريتي ورزش کشور را تا حدود زيادي بخصوص در استان‌ها کاهش دهيم.

وي گفت: سياست ما جوانگرايي و معرفي نسل مديريتي جديد براي ورزش کشور است و آقاي علي نژاد کارنامه خوبي در ووشو داشته است و قطعا با حمايت همه معاونين، مديران ستادي و استاني و روساي فدراسيونها موفق خواهد شد.

سلطاني فر، گفت: در گفت وگو هايي که من با آقاي علي نژاد داشتم برنامه هاي مهم ورزش کشور را مطرح و بر آن تاکيد کردم. مهم‌ترين خواسته هاي من از ايشان موفقيت کاروان ايران در المپيک و پارالمپيک، صعود تيم ملي و تيم اميد به ترتيب به جام جهاني و المپيک و پيگيري جدي واگذاري استقلال و پرسپوليس است.

نظارت بر فدراسيون ها، نظارت و کنترل بيست و شش هزار باشگاه ورزشي بخش خصوصي،شوراي برون مرزي و رعايت اقتصاد مقاومتي و صرفه جويي و جلوگيري از اعزام هاي غير ضروري و رسيدگي و توجه به هيات‌هاي ورزشي از ديگر موارد مهم مورد توجه و تاکيد وزير ورزش و جوانان است.

وزير ورزش و جوانان از خدمات محمدرضا داورزني در سي و پنج ماه مسئوليت اين بخش تشکر کرد و گفت: از عملکرد ايشان رضايت دارم و اميدوارم در واليبال کشور همچنان موفق باشد.