شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت





تاریخ درج 1398/11/19
اسامي نفرات برتر مسابقات ووشوي دختران جوان کشور
نفرات برتر رقابت‌هاي ووشوي قهرماني دختران کشور در 2 بخش ساندا و تالو معرفي شدند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که حکم انتخابي تيم جوانان کشور را داشت به ميزباني ماهشهر برگزار شد.

اسامي نفرات برتر بدين شرح است:

ساندا

*وزن منهاي 48 کيلوگرم

1-سوگند سليمي از کرمانشاه

2-فاطمه امامي از مرکزي

3-زهر باغ فلکي از بوشهر و کوثر آزادي از سمنان


*وزن منهاي 52 کيلوگرم

1-سوگند سينکائي از گلستان

2-سوگند محمدي از کرمانشاه

3-فائزه ميري از لرستان و سحر کارخيران از اصفهان

 

*وزن منهاي 56 کيلوگرم

1-هستي سليمي از کرمانشاه

2-آرتينا برجسته از لرستان

3-فاطمه گراييلي از گلستان و ريحانه سلمانپور از قم

 

*وزن منهاي 60 کيلوگرم

1-اوين مرادي از کرمانشاه

2-زهرا فلاح پيشه از تهران الف

3-جوانه صفياري از گلستان و سيره هستي حسيني از سمنان

در بخش ساندا تيم، کرمانشاه با 3 مدال طلا و يک نقره قهرمان شد، گلستان با يک طلا و  2 برنز دوم شد و لرستان با يک نقره و يک برنز به مقام سوم دست يافت.


تالو

نونهالان:

*فرم «چيانگ شو»

1-هانيه غمخوار از خراسان رضوي

2-صبا راميان از مازندران

3-سيمين حيدري از خوزستان الف

*فرم «گوئن شو»

1-نازنين زهرا وکيلي از اصفهان

2-لعيا مقصودي از خوزستان‌ب

3-رقيه عنافچه از خوزستان‌الف

*فرم «‌دائوشو»

1-آرنيکا فردي پور از لرستان

2-ستايش قصري از ايلام

3-ترنم بائوج از مازندران

*فرم «جين شو»

1-زهرا اسدي از خراسان رضوي

2-ثنا چک از اصفهان

3-درسا قصري از کرمان‌ب

*فرم «چانگ چوان»

1-زهرا اسدي از خراسان رضوي

2-ثنا چک از اصفهان

3-نازنين زهرا وکيلي از اصفهان

 

نوجوانان:

*فرم «تاي‌چي‌جين»

1-مريم خدابخشي از تهران‌الف

2-مطهره کاشي‌زاده از يزد

3-نرگس رنجبر از اروند

*فرم «نن دائو»

1-زهرا بت‌شکن از اصفهان

2-هليا اسديان از آذربايجان‌شرقي

3-هستي صديقي از اردبيل

* فرم «جين شو»

1-عسل جمالي از کرمان

2-آيدا سادات‌دانش از اصفهان

3-سما مرادطلب از البرز

*فرم «نن گوئن»

1-زهرا بت‌شکن از اصفهان

2-هليا اسديان از آذربايجان‌شرقي

3-يگانه خادمان از تهران‌ب

*فرم «چيانگ شو»

1-نرگس شهبازي از تهران‌ب

2-روشنک مهين‌خاکي از خراسان جنوبي

3-سارا چراغي از اروند

*فرم «گوئن شو»

1-پارميدا فتاحي از تهران‌الف

2-ستايش تک‌فلاح از البرز

3-حانيه گلشن از ايلام

*فرم «دائو شو»

1-ستايش تک فلاح از البرز

2-پارميدا فتاحي از تهران‌الف

3-مهسا شفيعي از کرمان

*فرم «تاي‌چي‌چوان»

1-محدثه دهقاني از خراسان رضوي

2-ستايش ثقفي از خوزستان‌الف

3-ستايش اسدي از ايلام

*فرم «نن چوان»

1-زهرا بت شکن از اصفهان

2-هليا اسديان از آدربايجان شرقي

3-هستي عسگري از هرمزگان

*فرم «چانگ چوان»

1-آيدا سادات دانش از اصفهان

2-ستايش تک فلاح از البرز

3-نرگس شهبازي از تهران ب

 

جوانان:

*فرم «نن دائو»

1-کيانا کلهر از البرز

2-نرگس شريفي از خوزستان‌الف

3-مليکا فاضليان از هرمزگان

*فرم «نن گوئن»

1-نازنين بازدار از اصفهان

2-نرگس شريفي از خوزستان‌الف

3-نيلوفر مختارپور از چهارمحال‌وبختياري

*فرم «جين شو»

1-اليا غرقابي از تهران‌الف

2-فاطمه قائني از مرکزي

3-روژين شاه‌محمدي از لرستان

*فرم «چيانگ شو»

1-روژين شاه محمدي از لرستان

2-اليا غرقابي از تهران‌الف

3-مليکا شاکري از تهران‌ب

*فرم «گوئن شو»

1-فاطمه جزيني از اصفهان

2-زهرا جليلي از البرز

3-حديث اميري از کهکيلويه‌وبويراحمد

*فرم «دائوشو»

1-فاطمه جزيني از اصفهان

2-حديث اميري از کهکيلويه‌و بويراحمد

3-پرنيان بهادران از چهارمحال‌وبختياري

*فرم «تاي‌چي جين»

1-سارا بوداغي از مازندران

2-سارا پوراسماعيلي از يزد

3-زهرا لطفي از تهران‌الف

*فرم «تاي چي چوان»

1-سارا بوداغي از مازندران

2-زهرا لطفي ار تهران‌الف

3-عاطفه غلامي از خراسان رضوي

*فرم «چانگ چوان»

1-فاطمه جزيني از اصفهان

2-حديث اميري از کهکيلويه و بويراحمد

3-اليا غرقابي از تهران الف

*فرم «نن چوان»

1-نازنين بازدار از اصفهان

2-نيلوفر مختارپور از چهارمحال و بختياري

3-کيانا کلهر از البرز

در بخش تالو تيم اصفهان با کسب 20 مدال طلا، 3 نقره و 2 برنز به‌عنوان نخست دست يافت، خراسان رضوي با  4 طلا، يک  نقره و يک برنز به مقام دوم رسيد و تهران الف با 3 طلا، 4 نقره و 2 برنز به رتبه سوم رسيد.