شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/01/02
پيام تبريک سرپرست فدراسيون ووشو به مناسبت سال جديد
سرپرست فدراسيون ووشو در پيامي، آغاز سال جديد را به آحاد مردم، جامعه ورزش و خانواده ووشوي کشور تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ جناب آقاي «عليرضا خسروي» در پيامي، فرا رسيدن سال جديد را تبريک گفت و براي مردم ايران زمين، آروزي سلامتي و موفقيت کرد.

در پيام سرپرست فدراسيون ووشو آمده است:

سال 98 با تمام فراز و فرودهايش به پايان رسيد و اميدوارم در سال جديد، مردم ايران بهترين شرايط را تجربه کنند.

ووشوي ايران در سال 98 توانست در کشور چين که مهد ووشوي جهان است با اقتدار به قهرماني مسابقات بزرگسالان جهان دست يافته و براي دومين دوره متوالي بر بام ووشوي دنيا قرار بگيرد. در رده سني جوانان هم تيم کشورمان در آسيا به مقام نايب قهرماني ساندا و مقام سومي مجموع دست يافت که بايد تلاش شود اين موفقيت‌ها، امسال نيز تکرار شده تا بازهم موجب شادي مردم شويم.

در ساير رشته‌هاي ورزشي نيز سهميه‌هاي درخشاني از سوي نمايندگان ايران براي حضور در المپيک به دست آمد که موجب مباهات است. ضمن اينکه با راه يافتن ووشو به المپيک جوانان بايد در انتظار حضور اين رشته موفق در بازي‌هاي المپيک تابستاني در آينده نزديک باشيم.

هرچند در روزهاي پاياني سال 98، شيوع ويروس کرونا موجب شد تا روزهاي سختي را تجربه کنيم، اما از هموطنان مي‌خواهم با رعايت اصول بهداشتي و ماندن در خانه موجب شوند تا اين شرايط به پايان برسد.

اميدوارم سال جديد همراه با سلامتي براي آحاد مردم، جامعه ورزش و خانواده ووشو باشد و در کنار هم بتوانيم روزهاي شادي را رقم بزنيم.