شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1399/05/06
ديدار رئيس فدراسيون ورزش‎ هاي همگاني با اميرصديقي
رئيس و سرپرست نائب رئيسي فدراسيون ورزش هاي همگاني با امير صديقي ديدار کردند.به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، افشين مولائي رئيس و رضا شجيع سرپرست نائب رئيسي فدراسيون ورزش‎هاي همگاني، ظهر امروز (دوشنبه) با حضور در محل فدراسيون ووشو با اميرصديقي رئيس ديدار و گفت‎وگو کردند.

افشين مولايي، رئيس جديد فدراسيون ورزش‎هاي همگاني ضمن تبريک به اميرصديقي بابت انتخابش به عنوان رئيس فدراسيون ووشو ابراز اميدواري کرد که دو فدراسيون تعاملي نزديک و جدي در راستاي توسعه ورزش همگاني و همکاري‎هاي دوجانبه داشته باشند.

وي با اشاره به موفقيت‎هاي ووشو در بعد قهرماني گفت: اميدوارم تعامل و همکاري دو فدراسيون به بالاترين سطح خود برسد و در بخش همگاني هم شاهد درخشش ووشو باشيم و اين رشته ورزشي هم در توسعه ورزش همگاني به مانند قهرماني پيشتازِ کشور باشد.

رئيس فدراسيون ورزش‎هاي همگاني با بيان اينکه صديقي فردي آکادميک و علمي است که تجربيات خوبي در مسائل داخلي ورزش و به ويژه بين‎المللي دارد، تاکيد کرد: حضور صديقي در راس فدراسيون ووشوي جمهوري اسلامي ايران سبب خير بوده و از اين پس شاهد تداوم روند رو به‌ رشد ووشوي ايران در تمامي عرصه‎ها خصوصا در بخش توسعه ورزش همگاني خواهيم بود.

همچنين اميرصديقي در اين ديدار ضمن تبريک به افشين مولايي به سبب انتخابش به عنوان سکاندار جديد ورزش همگاني کشور قول‎هاي مساعدي در راستاي همکاري همه جانبه و نزديک دو فدراسيون ووشو و ورزش‎هاي همگاني دارد و گفت: قطعا ورزش همگاني ايران وارد عصر جديدي از تاريخ خود شده است و حضور افشين مولايي به عنوان يک فرد برنامه محور در راس اين فدراسيون، نويد بخش روزهاي خوبي براي ورزش همگاني کشور که ارتباط نزديکي با سلامت و شادابي جامعه دارد، است.

وي همچنين انتصاب رضا شجيع به عنوان سرپرست نائب رئيسي فدراسيون ورزش‎هاي همگاني را اقدامي موثر در راستاي توسعه هرچه بيشتر ورزش همگاني کشور دانست.

انتهاي پيام/