شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1394/12/20
پارس جنوبي قهرمان نهمين دوره ليگ برتر ووشو شد
نهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر ووشوي باشگاه هاي کشور با قهرماني تيم پارس جنوبي به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ رقابت هاي ليگ برتر ووشوي باشگاه هاي کشور در بخش مردان با حضور 10 تيم در دو گروه برگزار شد که در نهايت چهار تيم برتر جواز حضور در مرحله نيمه نهايي را کسب کردند.
صبح امروز (پنجشنبه 20 اسفندماه) و در مرحله نيمه نهايي که به ميزباني آکادمي ووشو برگزار شد، پارس جنوبي توانست با حساب 11 بر 2 شهرداري ملارد را در مجموع دو بخش ساندا و تالو شکست داده تا راهي فينال شود.
سپس دانشگاه آزاد و پاس قوامين صف آرايي کردند که پاس قوامين در بخش ساندا با حساب 5 بر 4 از حريف نامدار خود پيشي گرفت. در بخش تالو، دانشگاه آزاد نايب قهرماني فصل گذشته با درخشش امير دارابي و ديگر نمايندگان خود به برتري چهار بر صفر رسيد تا عقب ماندگي ساندا را جبران کرده و در مجموع با حساب 8 بر 5 برنده و راهي فينال شود.
در رقابت هاي نوبت عصر و در ديدار رده بندي ابتدا پاس قوامين با حساب 9 بر 4 شهرداري ملارد را شکست داد و به عنوان سومي دست يافت.
در ديدار پاياني، پارس جنوبي و دانشگاه آزاد همچون فصل گذشته براي قهرماني به مصاف رفتند که ابتدا در بخش تالو به تساوي 2 بر 2 رسيدند، اما در ادامه سانداکاران پارس جنوبي بر حريف خود غلبه کردند تا اين تيم در مجموع دو بخش با نتيجه 9 بر 4 به پيروزي دست يافته و جام قهرماني را همانند سال گذشته بالاي سر ببرد.
مسعود انصاري، علي بختياري، فرود ظفري، محسن محمد سيفي، مجيد هاشم بيگي، مرتضي نوروزي و حميدرضا قلي پور سانداکاران پيروز پارس جنوبي در ديدار فينال بودند.
همچنين علي يوسفي و سجاد عباسي، بردهاي دانشگاه آزاد در بخش ساندا را به نام خود ثبت کردند.