شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1395/6/11
پيروزي سانداکاران ايران در روز نخست ووشو قهرماني آسيا
سانداکاران تيم ملي ووشوي ايران در نخستين روز مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا به چهار پيروزي ارزشمند دست يافتند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ نهمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني بزرگسالان آسيا از امروز (پنجشنبه) با حضور نمايندگان 20 کشور به ميزباني شهر تايپه، پايتخت تايوان آغاز شده است.
تيم ملي ووشوي ايران در دو بخش ساندا و تالوي مردان و زنان در اين رقابت ها حضور يافته است.
در روز نخست اين پيکارها، «سهيلا منصوريان» در وزن منهاي 52 کيلوگرم سانداي بانوان در دور اول با «هي بين کيم» نايب قهرمان جهان و دارنده مدال برنز بازي هاي آسيايي اينچئون روبرو شد.
منصوريان با ارائه مبارزه اي تماشايي در دو راند متوالي به برتري دست يافت و به نيمه نهايي صعود کرد تا حريف قدرتمند چيني را پيش روي داشته باشد.
«مهدي محمدي» در وزن منهاي 56 کيلوگرم سانداي مردان در دور اول با «اوازبک امان بکوف» از قرقيزستان روبرو شد و در دو راند متوالي پيروز شد و به يک چهارم نهايي صعود کرد.
مهدي محمدي که به تازگي از تيم جوانان به بزرگسالان راه يافته است در مرحله بعدي با حريفي از ماکائو روبرو خواهد شد.
«عرفان آهنگريان» در وزن منهاي 60 کيلوگرم سانداي مردان ايران در دور نخست با «پتون بالاواردانا» از سريلانکا روبرو شد و در دو راند متوالي پيروز شد و به يک چهارم نهايي صعود کرد. آهنگريان در مرحله بعدي با حريفي از ماکائو روبرو خواهد شد.
«سعيد فاضلي» در وزن منهاي 70 کيلوگرم سانداي مردان در نخستين مبارزه با حريفي از ماکائو مصاف داد و موفق شد اين سانداکار را ناک اوت کرده و به نيمه نهايي صعود کند. نماينده شايسته ايران در نيمه نهايي با نماينده ويتنام روبرو مي شود.
همچنين امروز در بخش تالوي مردان، «فرشاد عربي» در فرم نن گون با امتياز 9،64 پنجم شد و نماينده تايوان به مدال طلا رسيد. «طاهر قاسمي» ديگر نماينده ايران در اين فرم به امتياز 8،95 رسيد.
«امير محمد رضايي» در فرم گون شو با امتياز 8،84 کار خود را به اتمام رساند.
در بخش تالوي بانوان، «حميده برخور» در فرم تاي چي چوان با امتياز 8،99 و «فاطمه حيدري» در فرم نان چوان با امتياز 9 به کار خود پايان دادند.
رقابت هاي ووشوي قهرماني آسيا تا روز 15 شهريورماه ادامه خواهد داشت.