شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1395/6/14
تيم دوئلين ايران طلايي شد/رقم خوردن بهترين نتيجه تاريخ تالوي ايران درآسيا
تيم دوئلين ايران به مدال طلاي مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا دست يافت تا در مجموع بهترين نتيجه تاريخ تالوکاران کشورمان در پيکارهاي قاره اي رقم بخورد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ نهمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني بزرگسالان آسيا از روز (پنجشنبه 11 شهريورماه) با حضور نمايندگان 20 کشور به ميزباني شهر تايپه، پايتخت تايوان آغاز شده است.

تيم ملي ووشوي ايران در دو بخش ساندا و تالوي مردان و زنان در اين رقابت ها حضور يافته است.

امروز (يکشنبه) تيم دوئلين مردان ايران متشکل از «محسن احمدي»، «رضا خلف زاده» و «اميرمحمدرضايي» به مصاف رقباي قدرتمند آسيايي خود رفت و با ارائه نمايشي که تحسين حاضرين در سالن 12 هزار نفري شهر تايپه را همراه داشت با کسب امتياز 9،69 به مدال طلا دست يافت. اين نخستين مدال طلاي تيم کشورمان در نهمين دوره رقابت هاي قهرماني آسيا محسوب مي شود.

اين درحالي است که تيم دوئلين ايران نسبت به سال هاي گذشته که مدال هاي متعددي را در جهان و آسيا کسب کرده بود با دو تغيير راهي مسابقات قهرماني آسيا  شد و خلف زاده و محمدرضايي جايگيزين نفرات باتجربه قبلي شده بودند.

تيم دوئلين تايوان با امتياز 9،68 دوم شد و نقره گرفت و سنگاپور با امتياز 9،67 به مدال برنز رسيد.

با اين اوصاف تيم تالوي ايران با مدال طلاي دوئلين و دو مدال نقره «فرشاد عربي» و «رضا خلف زاده» بهترين نتيجه تاريخ خود در مسابقات قهرماني آسيا را به دست آورد.

در ادامه رقابت هاي ووشوي قهرمان بزرگسالان آسيا، عصر امروز سانداکاران ايران به مصاف حريفان خود مي روند.