شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1395/6/15
ووشوي قهرماني آسيا؛ شهربانو منصوريان چهارمين طلايي ايران
سانداکار وزن منهاي 65 کيلوگرم تيم ملي ووشوي بانوان ايران به مدال طلاي مسابقات قهرماني آسيا در تايوان دست يافت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ نهمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني بزرگسالان آسيا از روز (پنجشنبه 11 شهريورماه) با حضور نمايندگان 20 کشور به ميزباني شهر تايپه، پايتخت تايوان آغاز شده است و امروز (دوشنبه) با شناخت نفرات و تيم هاي برتر به اتمام مي رسد.

صبح امروز، «شهربانو منصوريان» قهرمان جهان از ايران که پيش از اين «هرگي باکايدان» نايب قهرمان سال 2015 جهان از فيليپين را شکست داده بود در ديدار پاياني به مصاف «ترانک آن کئوان» از ويتنام رفت و در دو راند متوالي بر حريف خود چيره شد و بر سکوي نخست ايستاد.

با اين اوصاف، منصوريان چهارمين مدال طلاي کاروان ووشوي ايران در مسابقات آسيايي تايوان را رقم زد.

کاروان ووشوي ايران تا به اين لحظه در نهمين دوره مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا تايوان به چهار مدال طلا توسط  تيم دوئلين(محسن احمدي، رضا خلف زاده و امير محمدرضايي)، «مرتضي عظيمي»، «شهربانو منصوريان» و «الهه منصوريان»، دو نقره از سوي «رضا خلف زاده» و «فرشاد عربي» و پنج برنز توسط «سهيلا منصوريان»، «صديقه دريايي»، «مريم هاشمي»، «اشکان دلفاني» و «مهدي محمدي» دست يافته است.

ديگر سانداکاران ايران(عرفان آهنگريان، سعيد فاضلي، يزدان ميرزايي و معين تقوي) تا دقايقي ديگر در ديدار نهايي اوزان مختلف به ميدان مي روند.