شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1395/6/15
ووشوي قهرماني آسيا؛ آهنگريان با غلبه بر نماينده چين طلايي شد
جوان شايسته ووشوي ايران با غلبه بر سانداکار چيني بر سکوي نخست مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا ايستاد و مدال طلا را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ نهمين دوره رقابت هاي ووشوي قهرماني بزرگسالان آسيا از روز (پنجشنبه 11 شهريورماه) با حضور نمايندگان 20 کشور به ميزباني شهر تايپه، پايتخت تايوان آغاز شده است و امروز (دوشنبه) با شناخت نفرات و تيم هاي برتر به اتمام مي رسد.

صبح امروز در ديدار نهايي وزن منهاي 60 کيلوگرم سانداي مردان، «عرفان آهنگريان» به مصاف ووشوکار مطرح چيني رفت و با ارائه نمايشي خيره کننده در دو راند متوالي به پيروزي دست يافت و پنجمين مدال طلاي تيم کشورمان را ضرب کرد.

وي براي راهيابي به ديدار نهايي برابر «پتون بالاواردانا» از سريلانکا، «يان سان متو» از ماکائو و «جيانگ ژونگ» از ويتنام به برتري دست يافته بود.

کاروان ووشوي ايران تا به اين لحظه در نهمين دوره مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا تايوان به پنج مدال طلا توسط  تيم دوئلين(محسن احمدي، رضا خلف زاده و امير محمدرضايي)، «مرتضي عظيمي»، «عرفان آهنگريان»، «شهربانو منصوريان» و «الهه منصوريان»، دو نقره از سوي «رضا خلف زاده» و «فرشاد عربي» و پنج برنز توسط «سهيلا منصوريان»، «صديقه دريايي»، «مريم هاشمي»، «اشکان دلفاني» و «مهدي محمدي» دست يافته است.

ديگر سانداکاران ايران(سعيد فاضلي، يزدان ميرزايي و معين تقوي) تا دقايقي ديگر در ديدار نهايي اوزان مختلف به ميدان مي روند.