شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1395/9/29
علي نژاد: با مربيان چيني تيم بانوان ادامه همکاري مي دهيم
رئيس فدراسيون ووشو، گفت: با مربيان چيني که امسال هدايت تيم بانوان ايران را بر عهده داشتند به توافق رسيديم و آنها سال آينده نيز در کنار تيم ايران خواهند بود.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ دکتر«مهدي علي‌نژاد» در گفت‌ و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري تسنيم در مورد ادامه همکاري با مربيان چيني بانوان اظهار داشت: اين دو مربي به صورت مستقل با ما مذاکره کردند و فدراسيون ووشوي چين در اين مورد دخالتي نداشته است.

وي افزود: در مورد مربيان چيني مردان در بخش تالو با وجود اينکه هر دو طرف ميل به همکاري داشتند، اما استان مربي مورد نظر موافقت نکرد و به همين دليل به دنبال گزينه جديدي هستيم.

علي نژاد ادامه داد: ووشو براي اولين مرتبه در المپيک دانشجويان جهان که شهريور سال آينده برگزار مي‌شود، حاضر خواهد بود و به همين دليل مسابقات قهرماني کشور اين بخش را برگزار کرديم و اين مسابقات نيز از نظر کميت و کيفيت سطح مناسبي داشت.

رئيس فدراسيون ووشو اظهار داشت: نفرات برتر اين مسابقات و پيکارهاي قهرماني کشور و مدال آوران رقابت‌هاي جهاني و آسيايي از تير سال آينده وارد اردو مي‌شوند تا به اميد خدا دو تيم قدرتمند رابراي حضور در المپيک دانشجويان و رقابت‌هاي جهاني روسيه تشکيل دهيم.