شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1395/9/30
در نشست با هيات رئيسه فدراسيون؛ سجادي:نگاه ويژه اي به ووشو خواهيم داشت
معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان، گفت: با توجه به در پيش بودن بازي هاي آسيايي 2018 جاکارتا و مدال آور بودن ووشوي ايران، نگاه ويژه اي به اعتبارات اين فدراسيون در سال هاي آتي خواهيم داشت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ نشست اعضاي هيات رئيسه فدراسيون ووشو با دکتر «نصراله سجادي» معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان، عصر امروز (سه شنبه) در وزارت ورزش برگزار شد.

در اين نشست علاوه بر دکتر«نصراله سجادي» و دکتر«مهدي علي نژاد» رييس فدراسيون ووشو، اعضاي هيات رئيسه اين فدراسيون (خانم نظري و آقايان بجنوردي، افضلي، گرزين، متدين، ميرعرب و پورغلامي) به همراه قاسمي بازرس فدراسيون حضور داشتند.

در ابتداي اين نشست، مهدي علي نژاد گزارشي از عملکرد فدراسيون ووشو ارائه کرد و گفت: در بخش استعداديابي 1331 نفر مورد ارزيابي قرار گرفتند که 15 درصد اين افراد پارامترهاي لازم براي فعاليت قهرماني در رشته ووشو را دارا بودند.

وي افزود: تاکنون در20  استان استعداديابي انجام شده است و در تمامي موارد رئيس و دبير کميته استعداديابي حضور داشتند.

علي نژاد با اشاره به فعاليت هاي آموزشي فدراسيون، توضيح داد: 10 دوره بازآموزي داوري، 38 دوره داوري درجات مختلف، 48 مورد استاژ فني، يازده دوره مربيگري و 5 دوره مربيگري پيشرفته داشته ايم.

رئيس فدراسيون ووشو در ادامه تاکيد کرد: ليگ هاي ما در رده سني جوانان و بزرگسالان در دو بخش مردان و زنان به صورت منظم در حال برگزاري است و بهمن ماه سال جاري نيز مسابقات قهرماني کشور در هر دو رده سني مردان و زنان را برگزار مي کنيم.

وي با اشاره به برگزاري حدود 6 ماه اردوي آماده سازي براي تيم هاي ملي اين رشته، تاکيد کرد: در سال جاري نتايج بسيار خوبي کسب کرديم و در تمامي رده ها، نايب قهرمان جهان شديم.

در ادامه نيز اعضاي هيات رئيسه فدراسيون ووشو، نقطه نظرات خود را در اختيار دکتر سجادي قرار دادند.

همچنين گواري، طباطبايي و منکراسي از همکاري خوب فدراسيون ووشو با دفاتر زير مجموعه دفتر قهرماني وزارت ورزش قدرداني کردند.

در ادامه اين نشست، دکتر سجادي با تشکر از زحمات مسئولان و هيات رئيسه فدراسيون ووشو، بيان داشت: بازي هاي آسيايي از اهميت خاصي برخوردار است و اين رشته مدال آوري خوبي در بازي هاي آسيايي داشته است.

وي افزود: با توجه به حضور تيم ملي ووشوي ايران در بازي هاي آسيايي جاکارتا، در بودجه سال هاي آتي اعتبارات ويژه اي را براي فدراسيون در نظر خواهيم گرفت.همچنين با توجه به فعاليت مثبت فدراسيون در استعداديابي، در اين زمينه نيز بودجه آنان را افزايش مي دهيم.

همچنين در پايان اين نشست مقرر شد تا فدراسيون ووشو، برنامه چهار سال آينده خود را در اختيار دفتر ورزش قهرماني وزارتخانه قرار دهد.