بازگشت





تاریخ درج 1395/10/11
برترين هاي مسابقات ووشو منطقه آزاد ارس مشخص شدند
ووشوکاران برتراولين دوره مسابقات منطقه آزاد ارس در دوبخش ساندا و تالوي مردان و در رده سني جوانان و بزرگسالان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ مسابقات قهرماني شمالغرب کشور در بخش مردان به ميزباني منطقه آزاد برگزار شد.

**اسامي ووشوکاران برتر بدين شرح است:

ساندا/جوانان

وزن منهاي 60 کيلوگرم:

1-امير محمد نوري از زنجان

2-امير حسين جعفري از زنجان

3-کيان دنيايي آذربايجان شرقي و نخست از اردبيل

وزن منهاي 65 کيلوگرم:

1-علي محمدي از زنجان

2-فرهاد مهرجو از آذربايجان غربي

3-حجت ذبيحي و کاوه محمد عليلو از آذربايجان شرقي

وزن منهاي 70 کيلوگرم:

1-علي نصيري از آذربايجان شرقي

2-محمد رضا خدا بنده  از زنجان

3-محمد پادير آذربايجان غربي و طاهر جمالي از اردبيل

وزن منهاي 75 کيلوگرم:

1-مهدي قنبري از اردبيل

2-سروش مرسلي از زنجان

3- پوريا احمديان و ميلاد عليزاده از آذربايجان شرقي

*ساندا/بزرگسالان

وزن منهاي 52 کيلوگرم:

1-بهروز اصغري از آذربايجان شرقي

2-اميرحسين جعفري از زنجان

3-کيان دنيايي آذربايجان شرقي و يوسف نخست از اردبيل

وزن منهاي 60 کيلوگرم:

1-وحيد سليماني از آذربايجان شرقي

2-بهزاد امير خيزي  از آذربايجان شرقي

3-حامد ميرزائي از آذربايجان غربي و طاهر عبادي از اردبيل

وزن منهاي 70 کيلوگرم:

1-يوسف صبري از اردبيل

2-محسن بابائي از زنجان

3-سعيد نظافت از اردبيل و حمزه قران خوان از آذربايجان غربي

وزن منهاي 75 کيلوگرم:

1-جعفر شيرزاد از اردبيل

2-سعيد صحرائي ازآذربايجان غربي

3-هادي عبدالعظيم و احمد مهديزاده

وزن منهاي 80 کيلوگرم:

1-مجيد زالي از آذربايجان غربي

2-سعيد سالمي از اردبيل

3-حبيب شکرزاده و توحيد خسروخواه از آذربايجان شرقي

وزن منهاي 85 کيلوگرم:

1-سعيد رستمي از اردبيل

2-بهروز بالاپور از آذربايجان شرقي

3-پدرام محمدعظيمي از زنجان و سينا خليلي از آذربايجان غربي

وزن منهاي 90 کيلوگرم:

1- رسول نعمت زاده ازآذربايجان شرقي

2-مجيد هاشم زاده ازآذربايجان شرقي

3-يوسف جواهري از اردبيل

وزن به اضافه 90 کيلوگرم:

1-شهريار حمداني از اردبيل

2-محمد مدخواه از آذربايجان غربي

3-نادر ابراهيمي  از آذربايجان شرقي

*تالو/

*بسته چانگ چوان (دائو و گوئن)

ميرعلي مهدي مقام از آذربايجان غربي

*(بسته نان چوان)

ميرحميد الماسي مقام از آذربايجان شرقي

*بسته تاي چي چوان

سيد مهدي انامقي  از آذربايجان غربي

*بسته چانگ چوان (جين، چيانگ)

 بهروز اکبرزاده مقام اول آذربايجان شرقي

**رده بندي تيمي :

 1-آذربايجان شرقي (منطقه آزاد ارس) با کسب 6 مدال طلا، 3 نقره و 9 برنز

2-اردبيل با کسب 6 طلا، 2 نقره و 7 برنز

3-آذربايجان غربي با کسب 4طلا،  6نقره و4 برنز