بازگشت





تاریخ درج 1395/11/12
اصفهان برسکوي نخست رقابت هاي ووشوي جوانان کشور ايستاد
تيم هيات ووشوي استان اصفهان در مجموع دو بخش ساندا و تالو به عنوان قهرماني رقابت هاي جوانان کشور در شيراز دست يافت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که از روز يکشنبه با حضور 600 ووشوکار به ميزباني هيات ووشوي استان فارس و در سالن شهيد دستغيب شيراز آغاز شده بود؛ عصر امروز (سه شنبه) با برتري اصفهان در مجموع دو بخش تالو و ساندا به پايان رسيد.
اصفهاني ها با اتکاء به درخشش تالوکاران خود در مجموع با 11 مدال طلا، يک نقره و يک برنز به مقام قهرماني رسيدند.
زنجان با 6 مدال طلا، 6 نقره و سه برنز دوم شد و خراسان رضوي با 5 مدال طلا، يک نقره و 3 برنز به عنوان سومي رسيد.
تيم ها تهران الف، مازندران، چهار محال و بختياري، فارس الف، خوزستان، اردبيل و سمنان در رتبه هاي چهارم تا دهم قرار گرفتند.
در بخش ساندا؛ مازندران با 2 طلا و 2 نقره اول شد، تهران الف با 2 طلا، يک نقره و يک برنز و فارس با 2 طلا و 3 برنز عناوين بعدي را به خود اختصاص دادند.
در بخش تالو؛ اصفهان با 11 طلا، يک نقره و يک برنز، زنجان با 5 طلا، 6 نقره و 2 برنز و خراسان رضوي با 5 طلا، يک نقره و 2 برنز رده هاي اول تا سوم را کسب کردند.
نفرات برتر اين مسابقات به اردوي تيم جوانان ايران به منظور حضور در رقابت هاي قهرماني آسيا راه مي يابند.
تيم ووشوي جوانان ايران شهريورماه سال آينده در رقابت هاي آسيايي کره جنوبي شرکت مي کند.
***اسامي تالوکاران برتر:
**رده سني نونهالان/
*فرم چانگ چوان:
1-محمدرضا جعفري از اصفهان با امتياز 9/35
2-ابوالفضل قره باقي از زنجان با امتياز 9/09
3-ايليا محمدخاني از زنجان با امتياز 9/04
*فرم چيانگ شو:
1-اميرمهدي پرنده از اصفهان با امتياز 9/15
2-ابوالفضل قره باغي از زنجان با امتياز 9/06
3-علي کاکوئي از کردستان با امتياز 8/81
*فرم جين شو:
1-ايليا محمدخاني از زنجان با امتياز 9/20
2-عرفان زارعي از سمنان با امتياز 9/14
3-اميرعلي ميلابي از تهران ب با امتياز 8/75
*فرم گون شو:
1-محمد شعباني از خوزستان با امتياز 9/15
2-محمدامين احمدي از اردبيل با امتياز 8/90
3-آيدين سهرابي از فارس الف با امتياز 8/85
*فرم دائو شو:
1-محمدرضا جعفري از اصفهان با امتياز 9/36
2-فرزاد باقرزاده از تهران الف با امتياز 8/39
3-اميرحسين چزره از هرمزگان با امتياز 8/10
**رده سني نوجوانان/
*فرم نن چوان:
1-علي شکوري از اصفهان با امتياز 9/24
2-ابوالفضل پورشبانان از کردستان با امتياز 9/09
3-سبحان تلاندشتي از کرمانشاه با امتياز 8/90
*فرم چانگ چوان:
1-طاها بديعي از اصفهان با امتياز 9
2-پوريا قربانپور از تهران الف با امتياز 8/80
3-علي قاسمي از فارس الف با امتياز 8/60
*فرم جين شو:
1-طاها بديعي از اصفهان با امتياز 9/25
2-توحيد هدايت پور از مرکزي با امتياز 9
3-علي قاسمي از فارس الف با امتياز 8/95
*فرم دائو شو:
1-پوريا قربانپور از تهران الف با امتياز 8/95
2-حميد اسماعيلي از زنجان با امتياز 8/90
3-اميرحسين پوسانه از زنجان با امتياز 8/80
*فرم نن گون:
1-علي شکروي از اصفهان با امتياز 9/24
2-ابوالفضل پورشبانان از کردستان با امتياز 8/80
3-آيدين نظري از خوزستان با امتياز 8/75
*فرم تاي چي چوان:
1-اميرحسين نظري از خراسان رضوي با امتياز 8/89
2-جواد شجاعي از فارس الف با امتياز 8/85
3-مهدي خداشناس از خراسان رضوي با امتياز 8/71
*فرم تاي چي جين:
1-اميرحسين نظري از خراسان رضوي با امتياز 8/95
2-جواد شجاعي از فارس الف با امتياز 8/90
3-مهدي خداشناس از خراسان رضوي با امتياز 8/80
*فرم نن دائو:
1-علي شکروي از اصفهان با امتياز 9/22
2-علي اصغر مومني از مازندران با امتياز 8/80
3-مهدي خاني از کهکيلويه و بويراحمد با امتياز 8/76
*فرم گون شو:
1-اميرحسين پوسانه از زنجان با امتياز 8/85
2-حميد اسماعيلي از زنجان با امتياز 8/80
3-سيدعلي اصغر حسيني از فارس ب با امتياز 8/70
*فرم چيانگ شو:
1-طاها بديعي از اصفهان با امتياز 9/30
2-توحيد هدايت پور از مرکزي با امتياز 9/19
3-علي قاسمي از فارس الف با امتياز 8/85
**رده سني جوانان/
*فرم نن چوان:
1-مصطفي دودله از خراسان رضوي با امتياز 9/40
2-محمدعلي خرازيان از تهران الف با امتياز 9/21
3-محمدامين تيموري از هرمزگان با امتياز 9/03
 *فرم چانگ چوان:
1-سيدمحمد حسيني از زنجان با امتياز 9/45
2-اميرحسين سلطاني از زنجان با امتياز 9/27
3-عرفان صفرپور از چهارمحال و بختياري با امتياز 9
*فرم جين شو:
1-عرفان صفرپور از چهارمحال و بختياري با امتياز 8/88
2-محمدرضا شيرجي از مازندران با امتياز 8/80
3-محمدمهدي شامي از البرز با امتياز 8/75
*فرم دائو شو:
1-سيدمحمد حسيني از زنجان با امتياز 9/30
2-اميرحسين سلطاني از زنجان با امتياز 9/25
3-محمد يوسف زاده از اصفهان با امتياز 9/22
*فرم نن گون:
1-مصطفي دودله از خراسان رضوي با امتياز 9/23
2-سيدحجت موسوي از خراسان شمالي با امتياز 9/17
3-محمدامين تيموري از هرمزگان با امتياز 8/95
*فرم تاي چي چوان:
1-ميلاد عظيم زاده از اصفهان با امتياز 8/75
2-هومن بزرگي از سمنان با امتياز 7/60
3-مهدي قائدي از فارس الف با امتياز 6/95
*فرم تاي چي جين:
1-ميلاد عظيم زاده از اصفهان با امتياز 8/75
2-فرشاد مداح از خراسان رضوي با امتياز 8/70
3-هومن بزرگي از سمنان با امتياز 8/01
*فرم نن دائو:
1-مصطفي دودله از خراسان رضوي با امتياز 9/04
2-محمدعلي خرازيان از تهران الف با امتياز 8/90
3-سيدحجت موسوي از خراسان شمالي با امتياز 8/88
*فرم گون شو:
1-سيدمحمد حسيني از زنجان با امتياز 9/14
2-محمد يوسف زاده از اصفهان با امتياز 8/40
3-مهرشاد زارع از فارس ب با امتياز 8/25
*فرم چيانگ شو:
1-محمدرضا شيرجي از مازندران با امتياز 8/74
2-عرفان صفرپور از چهار محال و بختياري با امتياز 8/53
3-محمدمهدي شامي از البرز با امتياز 8/50
***اسامي سانداکاران برتر/
**رده سني نوجوانان:
*وزن منهاي 39 کيلوگرم:
1-سهيل موسوي از مازندران
2-سيدرضا علوي نژاد از خوزستان
3-محمدحسين عليزاده از کرمان و علي ظفري از همدان
*وزن منهاي 42 کيلوگرم:
1-علي پورکريم از فارس الف
2-عليرضا دارخاني از لرستان
3-اميررضا منتظري از گيلان و اشکان اميدوار از کهکيلويه و بويراحمد
*وزن منهاي 45 کيلوگرم:
1-عرفان کياني از اردبيل
2-محمد پرواز از کهکيلويه و بوير احمد
3-حسن ذوالفقاري از فارس ب و شايان حاتمي نيا از تهران ب
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-اردوان يادگاري از چهارمحال و بختياري
2-ياسين چناري از خوزستان
3-محمدحسين زهي از سيستان و بلوچستان و سياوش صالح زاده از آذربايجان غربي
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-ابراهيم نادري از چهار محال و بختياري
2-رضا کاويان پور از خراسان جنوبي
3-کيارش شمس از البرز و محمدمهدي کشاورز از کردستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-ساسان حق جو از کرمانشاه
2-دانيال شاه منصوري از خراسان جنوبي
3-حسين آقايي از اردبيل و سينا شهيوندي از لرستان
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-ابوالفضل بني اسدي از کرمان
2-عليرضا سلطانيان ازقزوين
3-محمدجعفري از فارس الف و قرني ابراهيمي از آذربايجان غربي
**رده سني جوانان:
*وزن منهاي 48 کيلوگرم:
1-علي افشاني پور از کهکيلويه و بويراحمد
2-امير مهدي زاده از آذربايجان شرقي
3-حميدرضا شهرياري از کرمان و حسن خداوردي از چهار محال و بختياري
*وزن منهاي 52 کيلوگرم:
1-حسين خدادادي از تهران
2-شجاع پناهي از مازندران
3-خبات فيضي از کردستان و رضا افشاريگانه از لرستان
*وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-پويا سليماني از تهران الف
2-محمد مهدي سهراب پور از لرستان
3-عليرضا رحمتي از خراسان رضوي و محمد رحيمي ريگي از چهار محال و بختياري
*وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-عليرضا ريگي از سيستان و بلوچستان
2-عرفان بويري از خوزستان
3-حميد کيانيان از تهران الف و افشين رزاقي از قزوين
*وزن منهاي 65 کيلوگرم :
1-علي محمدي از زنجان
2-مهرشاد رستمي از تهران الف
3-رحيم ميرزائي از فارس الف  و محمدعلي اسدي از تهران ب
*وزن منهاي 70 کيلوگرم:
1-محمد افشاري از فارس الف
2-عادل جلالي از مازندران
3-طاها جمالي از اردبيل و محمدرضا خدابنده لو از زنجان
*وزن منهاي 75 کيلوگرم:
1-احمد واحدي از سمنان
2-مهدي قنبري از اردبيل
3-رضا زينل زاده از خراسان شمالي و حسن بهمني از قم
*وزن منهاي 80 کيلوگرم:
1-حسن خادمي از مازندران
2-محمدصابر باقلاني از ايلام
3-آرمين اديبي از فارس الف و پوريا حاجي کريمي از آذربايجان غربي