شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/1/26
پايان نخستين روز جام پارس/برترين هاي 6 فرم تالو مشخص شدند
نخستين روز از ششمين دوره مسابقات بين الملي ووشوي جام پارس با مشخص شدن نفرات برتر 6 فرم و همچنين برگزاري 28 مبارزه ساندا به اتمام رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات با حضور نمايندگان کشورهاي عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزي، سنگاپور، برونئي، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ايران (تيم هاي پارس جنوبي و شهرداري دامغان) در دو بخش ساندا و تالوي مردان در سالن غدير سمنان، امروز (شنبه) آغاز شد و تا عصر روز يکشنبه ادامه خواهد داشت.
در پيکارهاي امروز تالوکاران اندونزي عملکرد تحسين برانگيزي داشتند و سه مدال را براي تيم ملي ووشوي اين کشور به ارمغان آوردند.
«محمد صاليحين» تالوکار تيم ملي برونئي ستاره نخستين روز اين پيکارها بود که با اجراي تماشايي در دو فرم توانست به دو مدال طلا دست يابد.
ديگر مدال طلاي روز نخست به «هادي محمدي» از شهرداري دامغان رسيد.
**اسامي نفرات برتر تالو بدين شرح است:
*چانگ چوان
1-ادگار موروالو از اندونزي
2-آکماد هولائفي از اندونزي
3-سيدمحمد حسيني از پارس جنوبي
*نان چوان
1-محمد صاليحين از برونئي
2-مصطفي حسن زاده از پارس جنوبي
3-سيدامين حسيني از افغانستان
*تاي چي چوان
1-بوبي گوناوان از اندونزي
2-علي وطن خواه از پارس جنوبي
3-ليمپد پوکبام از هند
*دائوشو
1-هادي محمدي از شهرداري دامغان
2-آکماد هولائفي از اندونزي
3-ادگار موروالو از اندونزي
*جين شو
1-اروين ويجا از اندونزي
2-بهروز بخشي زاده از پارس جنوبي
3-آنجول نامديو از هند
*نتايج ساندا/
وزن منهاي 56 کيلوگرم: مسعود انصاري از پارس جنوبي و داويد هايک از ارمنستان به ديدار نهايي رسيدند.
وزن منهاي 60 کيلوگرم: سجاد تقي پور از شهرداري دامغان و سوريا بيهانو از هند راهي فينال شدند.
وزن منهاي 65 کيلوگرم:اسلياپ سائو از بلغارستان، البو محمد از عراق، کاراپت از ارمنستان و فرود ظفري از پارس جنوبي راهي نيمه نهايي شدند.
وزن منهاي 70 کيلوگرم:محمد سلام از عراق، شازيپ خير از پاکستان، محسن سيفي از پارس جنوبي و يوسف صبري از شهرداري دامغان با برتري مقابل حريفان، جواز حضور در نيمه نهايي را کسب کردند.
منهاي 75 کيلوگرم:راجاني دئوني از هند، سجاد محمد از عراق، يزدان کرم نژاد از شهرداري دامغان و اميرحسين يوسفي از افغانستان به عنوان نفرات برتر به نيمه نهايي رسيدند.
وزن منهاي 80 کيلوگرم:کنژکايف از قزاقستان، حسن يلا از شهرداري دامغان، يزدان ميرزايي از پارس جنوبي و حسين فخير از عراق به نيمه نهايي رسيدند.
وزن منهاي 85 کيلوگرم:بهزاد کرم از لبنان، اعتصام گنجيان از شهرداري دامغان، امير فضلي از پارس جنوبي و روليچ وادزيم از بلاروس نفرات حاضر در نيمه نهايي خواهند بود.
وزن منهاي 90 کلوگرم: راجينده از هند، اشکان دلفاني از شهرداري دامغان، محمود کريمي از افغانستان و مرتضي نوروزي از پارس جنوبي خود را به نيمه نهايي رساندند.
وزن به اضافه 90 کيلوگرم: مصطفي ميرزايي از افغانستان، زاخار ريابوف از قزاقستان، آرمان بازياري از پارس جنوبي و رشيد مينهس از پاکستان براي رسيدن به فينال مبارزه مي کنند.