بازگشت





تاریخ درج 1396/1/27
پارس جنوبي قهرمان ششمين دوره جام پارس شد
ششمين دوره مسابقات بين المللي ووشوي جام پارس با قهرماني تيم پارس جنوبي در مجموع دو بخش ساندا و تالو به اتمام رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ اين مسابقات که از صبح روز شنبه با حضور نمايندگان کشورهاي عراق، قزاقستان، بلغارستان، بلاروس، اندونزي، سنگاپور، برونئي، هند، لبنان، ارمنستان، افغانستان، بنگلادش، پاکستان و ايران (تيم هاي پارس جنوبي و شهرداري دامغان) در دو بخش ساندا و تالوي مردان در سالن غدير سمنان آغاز شده بود، عصر امروز يکشنبه با شناخت نفرات و تيم هاي برتر به اتمام رسيد.
در پايان و در مجموع دو بخش ساندا و تالو تيم پارس جنوبي با کسب 10 مدال طلا، 6 نقره و 2 برنز بر سکوي نخست ايستاد.
اندونزي با اتکاء به درخشش تالوکاران خود با کسب 5 نشان طلا، 2 نقره و 2 برنز به نايب قهرماني رسيد و برونئي با 2 مدال طلا و يک برنز بر سکوي سوم ايستاد.
شهرداري دامغان نيز با اتکاء به نفرات جوان خود و تلاش فراوان با يک مدال طلا، 5 نقره و چهار برنز به مقام چهارمي رسيد.
**اسامي نفرات برتر بدين شرح است
*ساندا/
وزن منهاي 56 کيلوگرم:
1-مسعود انصاري از پارس جنوبي
2-داويد هايک از ارمنستان
3-حامد کرمي از شهرداري دامغان و عبدل کالير از پاکستان
وزن منهاي 60 کيلوگرم:
1-پاتاب سينگ از هند
2-سجاد تقي پور از شهرداري دامغان
3-يوسف خيرخواه از پارس جنوبي و خليل اسماعيل از افغانستان
وزن منهاي 65 کيلوگرم:
1-فرود ظفري از پارس جنوبي
2-محمد قاسم از عراق
3-کارپتا توسواي از ارمنستان و ساليپ سائو از بلغارستان
وزن منهاي 70 کيلوگرم:
1-محسن محمدسيفي از پارس جنوبي
2-شاريپ خير از پاکستان
3-يوسف صبري از شهرداري دامغان و محمد سلام از عراق
وزن منهاي 75 کيلوگرم:
1-يزدان کرم نژاد از پارس جنوبي
2-راجا دئوني از هند
3-سجاد محمد از عراق و اميرحسين يوسفي از افغانستان
وزن منهاي 80 کيلوگرم:
1-يزدان ميرزايي از پارس جنوبي
2-حسين يلا از شهرداري دامغان
3-کنژکايف از قزاقستان و حسين فخير از عراق
وزن منهاي 85 کيلوگرم:
1-امير فضلي از پارس چنوبي
2-اعتصام گنجيان از شهرداري دامغان
3-بهزاد کرم از لبنان و روليچ وادزيم از بلاروس
وزن منهاي 90 کيلوگرم:
1-مرتضي نوروزي از پارس جنوبي
2-اشکان دلفاني از شهرداري دامغان
3- راجينده از هند و محمود کريمي از افغانستان
وزن به اضافه 90 کيلوگرم:
1-آرمان بازياري از پارس جنوبي
2-زاخار ريابوف از قزاقستان
3-مصطفي ميرزايي از افغانستان و رشيد مينهس از پاکستان
*تالو/
چانگ چوان
1-ادگار موروالو از اندونزي
2-آکماد هولائفي از اندونزي
3-سيدمحمد حسيني از پارس جنوبي
نان چوان
1-محمد صاليحين از برونئي
2-مصطفي حسن زاده از پارس جنوبي
3-سيدامين حسيني از افغانستان
تاي چي چوان
1-بوبي گوناوان از اندونزي
2-علي وطن خواه از پارس جنوبي
3-ليمپد پوکبام از هند
دائوشو
1-هادي محمدي از شهرداري دامغان
2-آکماد هولائفي از اندونزي
3-ادگار موروالو از اندونزي
جين شو
1-اروين ويجا از اندونزي
2-بهروز بخشي زاده از پارس جنوبي
3-آنجول نامديو از هند
چيانگ شو
1-بهروز بخشي زاده از پارس جنوبي
2-آنجول نامديو از هند
3-اروين ويجاينتو از اندونزي
گوئن شو
1-آکماد هولائفي از اندونزي
2-محمد حسيني از پارس جنوبي
3-هادي محمدي از شهرداري دامغان
نن گوئن
1-مصطفي حسن زاده از پارس جنوبي
2-محمد ميرخاني از شهرداري دامغان
3-محمد صاليحين از برونئي
تاي چي جين
1-بوبي گوناوان از اندونزي
2-علي وطن خواه از پارس جنوبي
3-ليما پوکامپ از هند