شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/3/1
اوجاقي: به اين جوانان افتخار مي کنم
سرمربي تيم ملي ووشوي ايران با تاکيد براينکه عملکرد نفرات جوان اعزامي به باکو باعث افتخار است، گفت: کسب شش مدال طلا، عملکرد ارزشمندي براي ووشوي ايران است.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «حسين اوجاقي» سرمربي تيم ملي ووشوي کشورمان پس از موفقيت اين تيم در بازي هاي همبستگي کشورهاي اسلامي، عنوان کرد: مدتهاست برنامه ريزي فدراسيون بر روي نسل آينده و پشتوانه سازي معطوف شده که خوشبختانه امروز شاهد نتيجه گرفتن آن هستيم.

اوجاقي تصريح کرد: حضور هر شش ووشوکار ايران در فينال و کسب شش مدال طلاي ارزشمند، قدرت ووشوي ايران را به همگان ثابت کرد.

وي ادامه داد: به تمام ملي پوشان ايران که تيم جوانان و آينده سازان ووشوي ايران هستند تبريک مي گويم و از مسئولان فدراسيون به دليل حمايت هاي آنان، تقدير و تشکر مي کنم.

اوجاقي در خصوص سطح مسابقات نيز اظهار داشت: اکثر تيم ها با نفرات اصلي خود و تيم بزرگسالان در مسابقات حضور داشتند و تنها تيم جوان تيم ايران بود. تيم آذربايجان هم با 3 ورزشکار MMA که در اختيار داشت مهمترين حريف ما به حساب مي آمد، اما مقابل توان ايران حرفي براي گفتن نداشتند.

وي در پايان گفت: اين پيروزي ارزشمند و شش طلاي ووشو را تقديم مي کنم به مردم ايران که مطمئنم دعاي خيرشان پشت و پناه تيم بوده و اکنون از عملکرد ما رضايت دارند.