شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/3/1
وزيرورزش:افتخارآفريني جوانان برومند ايران ستودني است
دکتر «سلطاني فر» وزير ورزش و جوانان  با صدور پيامي، افتخار آفريني جوانان برومند کشورمان در بازي هاي همبستگي ‏کشورهاي اسلامي که در باکو برگزار شد را امري ستودني و قابل تقدير توصيف کرد.‏

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان؛دکتر سلطاني فر وزير ورزش و جوانان، با صدور پيامي به افتخارآفريني ارزشمند کاروان جمهوري اسلامي ايران در بازي هاي ‏همبستگي کشورهاي اسلامي اشاره کرد.‏

متن پيام به شرح ذيل است:‏

بسم الله الرحمن الرحيم

چهارمين دوره بازي هاي همبستگي کشورهاي اسلامي  بار ديگر محل تجلي استعداد هاي ناب ‏ورزش کشورمان شد تا شکوه پيروزي در اين رقابت  را با افتخارافريني و مدال هاي ‏رنگارنگ به ملت ايران که اين روزها حماسه حضورشان در انتخابات رياست جمهوري و ‏شوراهاي شهر  ورد زبان جهانيان است، هديه کنند.

بازي هاي همبستگي کشورهاي اسلامي واقعيت توجه جدي به رده هاي سني پايه در رشته ‏هاي مختلف را در ورزش کشور به منصه ظهور رساند و افتخار آفريني جوانان ايراني که در ‏رشته هاي مختلف با اقتدار مدال آوري کردند، شکوه پيروزي را دو چندان کند.

اکنون ورزش ايران به پشتوانه جواناني که در اين دوره از بازي ها خوش درخشيدند، به ‏افتخار آفريني در بازيهاي داخل سالن آسيا، بازي هاي آسيايي جاکارتا و بازي هاي المپيک ‏توکيو چشم دوخته است.

اينک زمان همدلي و تلاش بيشتر و البته برنامه ريزي گسترده تَر براي موفقيت هاي ورزش ‏ايران در عرصه هاي رقابتي در آسيا، جهان و المپيک است .

اينجانب موفقيت ارزنده کاروان ورزشي ايران در بازي هاي همبستگي کشورهاي اسلامي را ‏به فال نيک مي گيرم به تک تک اعضاي کاروان به ملي پوشاني که مدال آنها تلالو اميد را براي ‏اينده ورزش زنده کرد و به خانواده هاي گرانقدرشان، همچنين مسؤولان فدراسيون ها و ‏مربيان و سرپرستان اين افتخار آفرينان تبريک مي گويم .

اميد دارم روزهاي پيش رو در رويداد هاي ديگر درخشش آن ها را براي ايران عزيز ببينم ‏و ‏افتخارآفريني اين عزيزان و تجارب ارزشمند کسب شده در اين مسابقات بتواند شروعي تازه ‏و حرکتي محکم و استوار ‏باشد تا در سکوهاي بين الملي ديگر هم شاهد حضور پررنگ  و ‏تاثير گذار جامعه ورزش کشورمان باشيم.‏

مسعود سلطاني فر