شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/3/8
الهه منصوريان:تجارب گرانبهايي از حضور در ليگ چين کسب کردم
لژيونر ووشوي ايران با تاکيد براينکه تجارب زيادي از حضور در ليگ حرفه اي چين کسب کرده است، گفت: مبارزه در سطح بالاي اين رويداد مهم سبب خواهد شد تا با شرايط بهتري در پيکارهاي مختلف بين المللي به ميدان  بروم.

«الهه منصوريان» که با تيم «چانگ چون» در ليگ حرفه اي ووشوي چين به مبارزه مي پردازد در گفت وگو با روابط عمومي فدراسيون ووشو، تصريح کرد: سه مبارزه انجام دادم که ثمره آن کسب دو پيروزي و همچنين يک شکست بود.همچنين خواهرم «سهيلا منصوريان»‌نيز به يک پيروزي و يک شکست دست يافت.

وي با اشاره به اينکه خانم «پانگ يان» سرمربي پيشين تيم ملي ووشوي بانوان ايران، هدايت تيم چانگ چونگ را برعهده دارد، اظهار داشت: در مبارزه وزن 52 کيلوگرم، قهرمان بازي هاي ملي چين را شکست دادم و در ادامه مسئولان تيم از من خواستند تا در وزن 60 کيلوگرم به مبارزه بپردازم.

قهرمان ووشوي جهان، تصريح کرد: اين مبارزه با دارنده مدال طلاي جهان از چين بود که در يک بازي نزديک که سه راند به طول انجاميد مغلوب شدم که تفاوت وزني در اين مساله کاملا نقش داشت.

وي با اشاره به اينکه بيست روز آينده براي برگزاري چهارمين و آخرين مبارزه خود در اين مسابقات راهي چين مي شود، ادامه داد: اکنون تيم ما در رده دوم جدول قرار دارد.

منصوريان سطح فني و دشواري اين رقابت را همسطح پيکارهاي قهرماني جهان توصيف کرد و افزود: تجربه مفيدي از مبارزه در ليگ چين کسب کردم و به طور يقين در سال هاي پيش روي کمک شاياني برايم خواهد بود.

وي در خصوص شرايط مالي حضور در ليگ چين، گفت: از نظر مالي هم اين مسابقات برايم خوب بود، اما هدفم ارتقاء سطح فني و کسب تجربه است.

لژيونر ووشوي ايران با اشاره به جايگاه رفيع رشته ووشوي در چين که قهرمان جهان محسوب مي شود، گفت: سه روز قبل از هر ديدار، سالن ها با نورپردازي هاي خاص آماده مي شد و اين مسابقات براي رسانه ها و شبکه هاي مختلف کشور چين اهميت ويژه اي دارد.نکته جالب اين است که از بچه هاي کوچک تا افراد پابه سن گذاشته براي تماشاي مبارزات با اشتياق در سالن ها حضور مي يابند.

وي گفت: چيني ها واقعا سختکوش هستند و تمرينات دشواري را برگزار مي کنند و از حضور در جمع آنان، تجربه ارزشمندي کسب کردم.

منصوريان در پايان گفت: اکنون روش مبارزه با چيني ها را به خوبي مي دانم و مطمئن باشيد در مسابقات آينده به راحتي برابر آنان مبارزه خواهم کرد.