شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/3/23
جعفري:خوشحالم سوءتفاهم ها حل شد
مربي پيشين تيم‌هاي ملي ووشوي ايران، گفت: با رئيس فدراسيون ووشو جلسه‌اي داشتم و سعي کردم سوءتفاهم‌هايي که به وجود آمده بود را برطرف کنم.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، «محمدرضا جعفري» در گفت‌وگو با خبرگزاري تسنيم، اظهار داشت: در چند سال گذشته برخي افراد به دنبال تفرقه انداختن بودند و باعث شدند سوءتفاهم‌هايي بين من و مسئولان فدراسيون پيش بيايد. روز گذشته به دفتر رئيس فدراسيون رفتم و خدا را شکر بسياري از اين تفاهم‌ها حل شد. به عنوان سرباز ورزش کشور دوست دارم باز هم تجربياتم را به جوان‌ترها انتقال دهم و به ووشوي کشورم خدمت کنم.

وي ادامه داد: برخي افراد درد دل‌هاي من را به صورت مغرضانه تغيير دادند و باعث شدند اختلافات شديدي بين من و مسئولان فدراسيون پيش بيايد ولي خدا را شاکرم که اين موضوع رفع شد. برخود واجب مي‌دانم که اگر به صورت ناخواسته باعث شدم برخي از خانواده ووشو از من دلخور شوند از آنها عذرخواهي کنم و به اين نکته اشاره کنم که بسياري از مطالب بيان شده از من به صورت ناجوانمردانه‌اي تغيير داده شده تا به نوعي موجب اختلاف شود.

جعفري گفت: در اين مدت که بين من و فدراسيون فاصله افتاده بود استرس و ناراحتي‌هاي زيادي داشتم، من در زمان رياست علي‌نژاد به موفقيت‌هاي بزرگي دست پيدا کرده بودم و افسوس مي‌خوردم که چرا ديگر در کنار ملي‌پوشان نيستم اميدوارم با حل سوءتفاهم‌ها باز هم بتوانم براي  ورزش کشورم کار مثبتي انجام دهم.

مربي پيشين تيم‌هاي ملي ووشو اظهار داشت: تمام جواني‌ام را پاي ورزش گذاشته‌ام و دوست ندارم وارد بازي برخي افرادي شوم که فقط به دنبال تفرقه انداختن هستند. ووشوي ايران موفق است و اين موفقيت حاصل مديريت خوب فدراسيون و تلاش‌هاي تک‌تک افرادي است که در اين رشته فعاليت مي‌کنند، اميدوارم باز هم در آينده شاهد درخشش همه‌جانبه ووشوي ايران در ميادين بين‌المللي باشيم.