شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/3/28
ووشوکاران راه يافته به اردوي تيم ملي جوانان مشخص شدند
رقابت هاي انتخابي تيم ووشوي جوانان ايران برگزار شد و در پايان نفرات راه يافته به اردوي آماده سازي اين تيم مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ رقابت هاي ووشوي قهرماني جوانان آسيا، اواخر شهريورماه سال جاري به ميزباني کره جنوبي برگزار خواهد شد و تيم ايران در دو بخش تالو و سانداي دختران و پسران به مصاف حريفان مي رود.
در اين راستا، مسابقات انتخابي در دو بخش ساندا و تالوي پسران برگزار شد تا ووشوکاران راه يافته به اردوي تيم جوانان مشخص شوند.
اردوي آماده سازي ووشوکاران جوان کشورمان از امروز (يکشنبه) آغاز به کار کرد.

**سانداکاران راه يافته به اردوي تيم ملي جوانان:
در وزن منهاي 48 کيلوگرم: «علي افشاني پور» از کهکيلويه و بويراحمد و «امير مهدي زاده» از آذربايجان شرقي با غلبه بر حريفان اردونشنين شدند. در مبارزه بين اين دو نفر نيز، افشاني پور به برتري دست يافت.
در وزن منهاي 52 کيلوگرم، «حسين خدادادي» از تهران و «اميرحسين نوري» قزوين اردونشنين شدند که در بازي مستقيم آنان هم، خداداي پيروز شد.
در وزن منهاي 56 کيلوگرم، «پويا سليمان زاده» از تهران و «محمد فرهادي» از فارس به اردو رسيدند که در رقابت بين آنان هم سليمان زاده برنده شد.
در وزن منهاي 60 کيلوگرم، «عرفان بويري» از خوزستان و «عليرضا ريگي» از سيستان و بلوچستان جواز حضور در اردو را کسب کردند.مبارزه بين اين دو نفر هم با پيروزي ريگي به اتمام رسيد.
در وزن منهاي 65 کيلوگرم، «علي محمدي» از زنجان و «مهرشاد رستمي» از تهران به اردو رسيدند و بازي مسقيم اين دو سانداکار با برتري محمدي همراه شد.
در وزن منهاي 70 کيلوگرم، «محمد افشاري» از فارس و «عادل جلالي» از مازندران به عنوان اردونشين معرفي شدند.مبارزه بين اين دو ووشوکار جوان با پيروزي جلالي به اتمام رسيد.
در اين وزن، «آرمين افراز» از قزوين با مجوز پزشک در مرحله نخست انتخابي حضور نداشت و از دور دوم انتخابي ها به ميدان مي رود.
در وزن منهاي 75 کيلوگرم، «احمد واحدي» از سمنان و «مهدي قنبري» از ارديبل به اردو رسيدند.واحدي در مبارزه مستقيم با قنبري صاحب برتري شد.
در وزن منهاي 80 کيلوگرم، «آرمين اديبي» از فازس و «محمدصابر باقلاني» از ايلام اردونشنين لقب گرفتند.در مبارزه بين اين دو، اديبي به پيروزي رسيد.
در اين وزن «حسن خادمي» از مازندران با مجور پزشک در مرحله نخست انتخابي حضور نداشت و از دور دوم انتخابي ها به ميدان مي رود.
(در بخش ساندا بين دو نفر برتر راه يافته هر وزن به اردو، مبارزات انتخابي برگزار مي شود و هر سانداکاري که زودتر صاحب دو پيروزي شود به عنوان نفر برتر وزن معرفي مي شود)
تيم ووشوي جوانان ايران، سهميه اعزام پنج سانداکار در بخش مردان به مسابقات قهرماني آسيا را دارد.

**تالوکاران راه يافته به اردوي تيم ملي جوانان:
*رده سني نونهالان:
ابوالفضل قره باغي، محمدرضا جعفري، عرفان زارعي، ايليا محمدخاني و اميرمهدي پرنده
*رده سني نوجوانان:
طاها بديعي، علي شکروي، شاهين بني طالبي و اميرحسين پوسانه
*رده سني جوانان:
اميرحسين سلطاني، محمدعلي مجيري، مصطفي دودله، محمدرضا شيرچي و سيدمحمدحسيني