شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/4/28
بازديد معاون وزارت ورزش از اردوي بانوان ووشو/محمديان:مديريت قوي ووشو را در مسير موفقيت قرار داده است
معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با حضور در اردوي تيم بانوان ووشو، گفت: مديريت قوي و اراده اي که بين مسئولان، مربيان و ورزشکاران وجود دارد، ووشوي ايران را در مسير موفقيت قرار داده است.

ه گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «فريبا محمديان» معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان روز چهارشنبه با حضور در آکادمي ووشو از تمرينات تيم هاي ملي جوانان و بزرگسالان ايران بازديد کرد.
وي که مورد استقبال خانم «شهين نظري» نايب رئيس فدراسيون ووشو قرار گرفت، براي ملي پوشان ايران در رقابت هاي آسيايي کره جنوبي و جهاني روسيه آرزوي موفقيت کرد.
در ابتدا اين بازديد، نايب رئيس فدراسيون گزارشي از نحوه آماده سازي ملي پوشان ارائه کرد و سپس معاون وزارت ورزش براي دقايقي با «ليو شو يان» سرمربي چيني تيم ايران به گفت وگو پرداخت.
محمديان خطاب به سرمربي چيني، گفت: بانوان ووشوکار ايران طي سال هاي اخير همواره در رويدادهاي گوناگون مدال آور بوده اند و اميدوارم شرايط آمادگي آنان به گونه اي باشد که امسال نيز در جمع برترين ها قرار بگيرند.
معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه خطاب به بانوان ووشوکار، عنوان کرد: شما اراده و لياقت رسيدن به قهرماني هاي متعدد را داشته ايد.ووشو از فدراسيون هاي با برنامه و منسجمي است که در راستاي مديريت قوي دکترعلي نژاد و همچنين خانم نظري، با شرايط خوبي روبرو است.
وي افزود: با بهره بري از اين شرايط ايده آل و به کارگيري توانايي هاي خود، به موفقيت دست يافته و موجب شادماني مردم و سربلندي خانواده هايتان شويد.
دکترمحمديان ورزشکاران را به دليل حضور در مسابقات بين المللي متعدد، سفيران ايران دانست و گفت: يقين دارم بانوان ووشو از مدال آوران بازي هاي آسيايي 2018 جاکارتا خواهند بود و به قهرماني هاي متعددي دست مي يابند.
وي با اشاره به اينکه فدراسيون هاي اندکي وجود دارند که تمامي امکانات را در اختيار ورزشکاران قرار مي دهند، افزود: ووشو از قبيل فدراسيون هاي محسوب مي شود که همه امکانات را دارد و در رشته هاي ديگر هم به دنبال اين هستيم تا چنين شرايطي ايجاد شود.
اين مقام مسئول در پايان ورزشکاران رده ملي را استعدادهاي ايران دانست و گفت: در کنار هم باشيد تا به موفقيت دست يابيد.
«شهربانو منصوريان» قهرمان ووشوي جهان نيز به نمايندگي از ملي پوشان ضمن قدرداني از حضور دکترمحمديان در اردوي تيم ايران براي دقايقي به صحبت پرداخت.
تيم ملي ووشوي بزرگسالان ايران به منظور حضور در مسابقات قهرماني جهاني که مهرماه در روسيه برگزار مي شود و تيم جوانان نيز براي شرکت در پيکارهاي آسيايي که شهريورماه برگزار مي شود خود را مهيا مي سازند.