شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/6/7
اوجاقي:سطح فني يونيورسياد بالا بود
سرمربي تيم ووشوي دانشجويان ايران پس از عملکرد درخشان شاگردانش در يونيورسياد، گفت: سطح فني اين مسابقات، دست کمي از رقابت هاي آسيايي و جهاني نداشت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «حسين اوجاقي» اظهار کرد: ووشوکاران ايران تمرينات بسيار خوبي را پشت سرگذاشتند و نفرات خوبي را به چين تايپه آورديم که خوشبختانه مبارزات خوبي برابر حريفان قدرتمند چين، روسيه، اندونزي، ترکيه، ويتنام، قزاقستان و ديگر کشورها انجام دادند.

وي افزود: با حريفاني مبارزه کرديم که همواره آنان را در آوردگاه آسيايي و جهاني مي بينيم و از اينکه توانستيم سه طلاي ارزشمند براي کاروان ايران به ارمغان آوريم، خوشحال هستم.

اوجاقي در مورد عملکرد «آرزو سليمي» تنها بانوي سانداکار ايران در يونيورسياد گفت: آرزو سليمي هم مي توانست پيروز ديدار فينال باشد، ما تجربه کافي نداشت. اين درحالي است که حريف اهل کره جنوبي سابقه سه دوره حضور در مسابقات قهرماني جهان و مدال بازي هاي آسيايي و قهرماني آسيا را در کارنامه دارد.

سرمربي تيم ايران در پايان با قدرداني از دکتر علي نژاد رئيس فدراسيون ووشو، گفت: اگر در رويدادهاي گوناگون به موفقيت مي رسيم، مرهون مديريت بسيار خوب و تلاش هاي ايشان هستيم. همچنين از دکتر دهخدا و همکارانشان در فدراسيون دانشگاهي تشکر مي کنم که به ووشو اعتماد کردند و تعامل خوبي با فدراسيون ووشو داشتند.