شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/8/23
شروع مقتدرانه مدعيان و پيروزي دانشگاه آزاد در جدال حساس
فصل جديد ليگ برتر ووشوي باشگاه هاي ايران با شروع مقتدرانه مدعيان و پيروزي دانشگاه آزاد در مبارزه حساس مقابل پاس ناجا آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ فصل جديد ليگ برتر ووشوي باشگاه هاي ايران، امروز (سه شنبه) در آکادمي ووشو آغاز به کار کرد.
اين رقابت ها قرار بود با حضور 9 تيم در دو گروه برگزار شود که پس از اينکه باشگاه شهرداري بندرعباس نتوانست تا زمان مقرر (دوشنبه شب) مدارک خود را تکميل کند از مسابقات کنار گذاشته شد.
با اين اوصاف مسابقات امسال با حضور هشت تيم، پارس جنوبي، شهرداري ملارد، دانشگاه آزاد، باشگاه مقاومت، شهرداري دامغان، دانشگاه پيام نور، هيات البرز و  پاس ناجا در يک گروه و به صورت رفت و برگشت برگزار مي شود تا تيم هاي برتر مشخص شوند.
در رقابت هاي امروز، پارس جنوبي مدافع عنوان قهرماني، دانشگاه آزاد و باشگاه مقاومت عملکرد خوبي را از خود برجاي گذاشته و به دو پيروزي متوالي دست يافتند تا خود را به عنوان مدعي معرفي کنند.
در حساسترين مبارزه امروز، دانشگاه آزاد در جدال با پاس ناجا به پيروزي 9 بر 5 دست يافت تا شکست فصل گذشته برابر اين تيم را جبران کند.
**نتايج ديدارها بدين شرح است:
پارس جنوبي 13 -  شهرداري ملارد يک
پاس ناجا 5 -  دانشگاه آزاد 9
باشگاه مقاومت 8 -  شهرداري دامغان 6
پارس جنوبي 13 -  دانشگاه پيام نور يک
باشگاه مقاومت 12 -  دانشگاه پيام نور يک
دانشگاه آزاد 13 - هيات البرز يک
*در پايان مسابقات امروز تيم هاي پارس جنوبي، دانشگاه آزاد و باشگاه مقاومت با 6 امتياز و برحسب تفاضل برد انفرادي در رتبه هاي اول تا سوم قرار گرفتند.
شهرداري دامغان، پاس ناجا، شهرداري ملارد، هيات البرز، دانشگاه پيام نور در رتبه هاي چهارم و هشتم ايستادند.