شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1396/12/08
ليگ برتر ووشو؛ تکليف سکونشينان به هفته آخر کشيد
هفته يازدهم و دوازدهم رقابت هاي ليگ برتر ووشوي باشگاه هاي کشور در بخش مردان امروز (سه شنبه) برگزار شد و تعيين تيم هاي اول تا سوم به روز آخر کشيده شد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ در فصل جاري ليگ برتر ووشو، تيم هاي پارس جنوبي، شهرداري ملارد، دانشگاه آزاد، باشگاه مقاومت، شهرداري دامغان، دانشگاه پيام نور، هيات البرز و پاس ناجا در يک گروه و به صورت رفت و برگشت رقابت مي کنند.

هفته يازدهم و دوازدهم اين رقابت ها، امروز در آکادمي ووشو برگزار شد و پارس جنوبي با 36 امتياز در صدر جدول باقي ماند تا در هفته پاياني تنها نياز به يک امتياز براي تکرار قهرماني داشته باشد.

دانشگاه آزاد اسلامي با 30 و پاس با 27 امتياز در رتبه هاي دوم و سوم قرار دارند که در اين بين دانشگاه از بخت بيشتري براي رسيدن به سکوي دومي برخوردار است.

در هفته پاياني که روز 22 اسفندماه در آکادمي ووشو برگزار مي شود، ديدار پارس جنوبي و پاس نقش مهمي در تعيين تيم نايب قهرمان خواهد داشت.

**نتايج ديدارهاي امروز بدين  شرح است:

پاس ناجا 12 -  شهرداري ملارد 2

دانشگاه آزاد اسلامي 13 - هيات البرز يک

باشگاه مقاومت 14 - دانشگاه پيام نور صفر

شهرداري دامغان صفر -  پارس جنوبي 14

دانشگاه آزاد اسلامي 11 - شهرداري ملارد 2

باشگاه مقاومت 6 - پاس ناجا 8

شهرداري دامغان صفر -  هيات البرز 5

پارس جنوبي 14 - دانشگاه پيام نور صفر

 

**در جدول رده بندي، پارس جنوبي مقتدرانه با 36 امتياز در صدر قرار دارد و دانشگاه آزاد با 30 و پاس ناجا با 27 امتياز، دوم و سوم هستند.

باشگاه مقاومت با 21، شهرداري دامغان با 12، شهرداري ملارد با 10، هيات البرز با 4 و دانشگاه پيام نور با 3 امتياز، رتبه هاي چهارم تا هشتم را در اختيار دارند.