شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/02/24
صالحي اميري: مديريت هدفمند موجب جهش ووشوي ايران شد
رئيس کميته ملي المپيک با اشاره به اينکه مديرت هدفمند، موجب جهش ووشوي ايران در جهان شده است، گفت: به موفقيت اين رشته در بازي هاي آسيايي 2018 جاکارتا اميد داريم.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ «سيدرضا صالحي اميري» رئيس کميته ملي المپيک عصر روز دوشنبه به همراه «نصراله سجادي» سرپرست کاروان اعزامي ايران به بازي هاي آسيايي و تني چند از مسئولان کميته المپيک با حضور در آکادمي ووشو از تمرين تيم هاي ملي اين رشته بازديد کردند.

اردوي آماده سازي تمرين تيم ملي ووشو بزرگسالان ايران به منظور حضور در بازي هاي آسيايي 2018 جاکارتا و همچنين تمرين تيم جوانان ايران براي شرکت در مسابقات جهاني برزيل در حال برگزاري است.

صالحي اميري در جريان اين بازديد در جمع اردونشينان ووشو، عنوان کرد: به ووشوکاران که تمرينات خوبي را پيگيري مي کنند، خسته نباشيد مي گويم و يقين دارم که در رويدادهاي پيش رو به روند موفقيت هاي خود ادامه مي دهند.

وي با اشاره به اينکه مديريت هدفمند در فدراسيون ووشو موجب جهش ووشوي ايران در جهان شده است، گفت: «مهدي علي نژاد» رئيس اين فدراسيون از سرمايه هاي ورزش کشور است و حضور وي در اين رشته به عنوان يکي از مديران قدرتمند، موجب دلگرمي است.

رئيس کميته ملي المپيک با بيان اينکه ووشو يکي از اميدهاي کاروان ورزشي ايران در جاکارتا است، توضيح داد: نتايج ووشوي ايران در سال هاي اخير نشان از توان قهرمانان ما دارد. اين رشته در چند دوره اخير، کمک حال کاروان ايران در بازي هاي آسيايي بوده است.

وي با بيان اينکه علاوه بر مدال و قهرماني، ارزش اخلاقي و معرفتي بايد جايگاه ويژه اي داشته باشد، توضيح داد: امروز از مرحوم تختي به نيکي و پهلواني ياد مي شود. مدال ها از ياد مي روند، اما منش به خاطره ها سپرده نخواهد شد.

صالحي اميري در پايان صحبت هاي خود ابراز اميدواري کرد تا ووشوکاران ايران در بازي هاي آسيايي 2018 جاکارتا و ديگر مسابقات، سکوهاي افتخار را از آن خود کند.

در اين بازديد «مهدي علي نژاد» رئيس فدراسيون ووشو با ارائه گزارشي از افتخارآفريني ها تيم هاي ووشوي ايران به روند آماده سازي تيم اشاره کرد و افزود: حضور صالحي اميري در کميته المپيک، اتفاق مثبتي بود و در ماه هاي اخير شرايط اين ارگان مهم از نظر حمايتي و برنامه ريزي با تغييرات مهمي روبرو شده است.

وي افزود: پرداخت به موقع بودجه فدراسيون ها از جمله اقدامات مثبتي است که از زمان حضور صالحي اميري در راس کميته ملي المپيک به وضوح قابل لمس است.

عضو هيات رئيسه فدراسيون جهاني ووشو، ادامه داد: همچنين فعاليت دکترسجادي به عنوان سرپرست کاروان اعزامي به جاکارتا هم از ديگر نکات مثبت است. وي از مديران باسابقه وررزش است که سال ها به عنوان معاون وزير، به ووشو نگاه ويژه اي داشت.

رئيس فدراسيون ووشو در پايان، گفت: بهترين شرايط براي آماده سازي ووشوکاران مهيا خواهد شد تا بتوانيم با عنايت خداوند، تلاش فراوان و حمايت هاي کميته و وزارت ورزش بازهم افتخار آفريني کنيم.

همچنين «حسين اوجاقي» سرمربي تيم ملي ايران و «محسن محمدسيفي» ملي پوش پرافتخار اين رشته نيز صحبت هاي کوتاهي را مطرح کردند.