شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/04/06
امير اوجاقي: به موفقيت در برزيل اميدوارم
سرمربي تيم ووشوي جوانان ايران گفت: به موفقيت سانداکاران نوجوان و جوان ايران در مسابقات جهاني برزيل اميد زيادي دارم.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ تيم ووشوي جوانان ايران در دو بخش ساندا و تالوي دختران و پسران روز 17 تير ماه راهي برزيل خواهد شد.

رقابت هاي قهرماني جوانان جهان از 20 تير ماه در شهر «برازيليا» آغاز مي شود.

در اين راستا «امير اوجاقي»، تصريح کرد: نفرات اعزامي مشخص شده اند و اکنون مرحله پاياني اردوهاي آماده سازي را پيگيري مي کنيم.

وي با بيان اينکه پنج سانداکار جوان و سه سانداکار نوجوان به مسابقات جهاني برزيل اعزام مي شوند، توضيح داد: شرايط خوبي داريم و اکنون ووشوکاران به 80 درصد آمادگي رسيده اند و تا زمان آغاز مسابقات به بهترين وضعيت مي رسند.

اوجاقي با اشاره به اينکه در ورزش چيزي قابل پيش بيني نيست، اظهار داشت: به تيم اميد زيادي دارم و تمامي نفرات شايسته کسب بهترين مدال هستند و با انگيزه بالا مهياي حضور در رقابت هاي جهاني مي شوند.

سرمربي تيم کشورمان در خصوص شرايط تيم سانداي نوجوانان که براي نخستين بار در رقابت هاي جهاني به ميدان مي روند، عنوان کرد: آنها در آمادگي هستند و يقين دارم که همه آنها مدال آور مي شوند و شانس زيادي براي رسيدن به فينال دارند.

وي با بيان اين خبر که در مسابقات جهاني برزيل، سانداکاران هر روز وزن کشي خواهند داشت، گفت: خوشبختانه با برنامه ريزي که داشتيم همه در وزن ايده آلي هستند که اين فاکتوري مثبت براي تيم ايران است.

اوجاقي در پاسخ به اين سوال که از ترکيب سال گذشته تيم جوانان چند سانداکار باقي مانده اند؟ توضيح داد: تنها «پويا سليمان زاده» را داشتيم که او نيز در انتخابي شکست خورد و از اردو کنار رفت. در واقع تمامي ترکيب تيم ما جديد هستند.

وي در مورد اينکه تيم فعلي جوانان ايران مي تواند باز هم پشتوانه خوبي براي بزرگسالان باشد، گفت: «يوسف صبري»، «حميد سهندي» و «علي محمدي» نفراتي هستند که از جوانان به بزرگسالان آمدند و عملکرد درخشاني دارند. قطعا تيم فعلي نيز مي تواند آينده ووشوي ايران را بسازد.

وي در پايان ترکيب تيم ايران را براي حضور در مسابقات جهاني برزيل به شرح زير اعلام کرد:

*نوجوانان:

وزن منهاي 42 کيلوگرم: ياسين شهرکي

وزن منهاي 52 کيلوگرم: محمدمهدي رضايي

وزن منهاي 56 کيلوگرم: ابراهيم اصلاني

*جوانان:

وزن منهاي 56 کيلوگرم: شجاع پناهي

وزن منهاي 60 کيلوگرم: محمد فرهادي

وزن منهاي 65 کيلوگرم: حميد کيانيان

وزن منهاي 70 کيلوگرم: محمد حاجي زاده

وزن منهاي 80 کيلوگرم: حسن لطفي