شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت

تاریخ درج 1397/04/10
«اميري» رئيس هيات ووشوي کهگيلويه و بويراحمد باقي ماند
«حجت اله اميري» با کسب تمامي آرا براي چهار سال ديگر رئيس هيات ووشوي استان کهگيلويه و بويراحمد باقي ماند.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو؛ مجمع انتخاباتي هيات ووشوي استان کهگيلويه و بويراحمد، عصر امروز (يکشنبه) با حضور دکتر «مهدي علي نژاد» رئيس فدراسيون ووشو، «سيد محمدتقي علوي» مدير کل ورزش و جوانان اين استان و اعضاي مجمع برگزار شد.
«اميري» تنها نامزد احراز اين پست در پايان مجمع تمامي 14 راي موجود را به خود اختصاص داد و براي چهار سال ديگر، هدايت ووشوي استان کهگيلويه و بويراحمد را برعهده گرفت.
«مهدي علي نژاد» رئيس فدراسيون ووشو در حاشيه اين مجمع، گفت: اين رشته ورزشي در رقابت هاي مهمي از جمله بازيهاي آسيايي، بازيهاي کشورهاي اسلامي و بازيهاي دانشجويان جهان حضور دارد و همواره جاي آن در المپيک خالي بوده است.
وي افزود: سرمايه گذاري در ووشوي کشور منجر به کسب عناوين، مدال ها و افتخارهاي بيشتر توسط ورزشکاران اين رشته در ميادين آسيايي و جهاني مي شود.
رئيس فدراسيون ووشو بيان کرد: استعداديابي صحيح و اصولي نقش مهمي در قهرمان پروري تمامي رشته ها از جمله ووشو دارد و لازم است که اين موضوع در کهگيلويه و بويراحمد نيز مورد توجه جدي قرار گيرد.
علي نژاد عنوان کرد: کهگيلويه و بويراحمد به دليل برخورداري از ظرفيت هاي چشمگير در ووشو مي تواند به زودي نمايندگاني در تيم هاي ملي مردان و زنان رده هاي مختلف سني داشته باشد.
وي ابراز داشت: فدراسيون ووشو براي کمک به هيأت کهگيلويه و بويراحمد در راستاي توسعه روزافزون اين رشته ورزشي آمادگي کامل دارد.
رئيس فدراسيون ووشو گفت: هيأت ووشوي کهگيلويه و بويراحمد علاوه بر حمايت لازم از ووشوکاران توانمند و باانگيزه اين استان نسبت به شکوفايي هر چه بهتر استعدادهاي آنان نيز همت بيشتري کند.
علي نژاد اظهار داشت: برنامه ريزي منسجم توسط مسئولان اداره کل ورزش و جوانان و هيأت ووشوي کهگيلويه و بويراحمد براي تأمين زيرساخت هاي مورد نياز و بهبود روزافزون شرايط اين رشته ورزشي در استان ضروري است و فدراسيون نيز از هيچ تلاشي دريغ نمي کند. لازم است که ووشوکاران کهگيلويه و بويراحمد به طور منظم در اردوهاي تدارکاتي و کلاس هاي آموزشي شرکت کنند.