شرکت نرم افزاری بهپردازان اخبار


بازگشت





تاریخ درج 1399/07/27
اعلام نتايج مسابقات مجازي ووشو با معرفي نفرات برتر
نتايج مسابقات مجازي ووشو که در سه بخش ساندا، تالو و آمادگي جسماني برگزار شده بود، اعلام شد.




به گزارش روابط عمومي فدراسيون ووشو، نخستين دوره مسابقات مجازي در رشته‌هاي تالو، ساندا و آمادگي جسماني با حضور بيش از 700 نفر و ارسال بيش از 3 هزار دقيقه فيلم برگزار شد.

پس از تشکيل جلسات مختلف فني و داوري و بررسي کامل همه فيلم‌هاي ارسالي، نفرات برتر مسابقات به شرح زير انتخاب شدند:

* آمادگي جسماني آقايان

- رده سني نونهالان

1- علي پورقاسمي از آذربايجان شرقي

2- علي نصيري از آذربايجان شرقي

3- عطا نصيري از آذربايجان شرقي

- رده سني نوجوانان

1- اميرعلي کاميابي از تهران

2- شروين عليجاني از لرستان

3- علي ولي‌زاده از آذربايجان شرقي

- رده سني جوانان

1- رضا فلاحي از البرز

- رده سني بزرگسالان

1- ناصر اسلامي از تهران

2- ايمان برزگر از خراسان جنوبي

3- مظفر کاويان‌پور از مازندران

* آمادگي جسماني بانوان

- رده سني نونهالان

1- نيوشا حق‌زاده اشلق کندي از البرز

2- آوا حسن‌علي‌زاده از تهران

3- هليا حرفتي از تهران

- رده سني نوجوانان

1- پاني کلبادي از مازندران

2- آيلار قنبري سروينه باغي از مازندران

3- نازنين نرگس رئيسيان از مازندران

- رده سني جوانان

1- فاطمه کياني از هرمزگان

2- ريحانه جهاني از تهران

3- زينب دشت‌آبادي از يزد

- رده سني بزرگسالان

1- سوگند سينکايي چتن از مازندران

2- ساناز چراغي از تهران

3- پريسا عزيزي از البرز

* تالو بزرگسالان آقايان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- فاتح حيدريان از کردستان

2- پوريا قربان‌پور از تهران

3- مير مهدي آنامقي از آذربايجان غربي

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- مصطفي حسن‌زاده از فارس

2- محمدعلي مجيري از اصفهان

3- مهدي خاني از اصفهان

- بسته چهارم( تاي چي چوان- تاي چي جين)

1- مهدي اخلاق عالي از فارس

2- ناصر اسلامي از تهران

3- راميار احمدپور از آذربايجان غربي

* تالو بزرگسالان بانوان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- مهسا سادات سجادي از اصفهان

2- زهرا جليلي پرني از البرز

3- نرگس عسگري از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جين شو-چيانگ شو)

1- منيره پناهي از اصفهان

2- نوشين محمدپور از آذربايجان غربي

3- عاطفه کمالي روستا از البرز

- بسته چهارم( تاي چي چوان- تاي چي جين)

1- مريم طاهري از آذربايجان شرقي

2- ماه‌نوش سادات موسوي از تهران

3- آلا عسگري‌فر از خوزستان

* تالوي جوانان آقايان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- حسين قبله‌نما مقدم از گيلان

2- پارسا بهرام‌زاده از البرز

3- برديا شيخ بهايي از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- شاهين بني طالبي از اصفهان

2- اميرمهدي پرنده از اصفهان

3- بنيامين تني از هرمزگان

* تالوي جوانان بانوان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- حنانه ميرزايي از البرز

2- حانيه گلشن از اصفهان

3- الينا صالح نمدي از آذربايجان غربي

- بسته چهارم( تاي چي چوان- تاي چي جين)

1- هانيه احمدي از چهارمحال و بختياري

2- زهرا چهري از کرمانشاه

3- سحر منوچهرآبادي از کرمانشاه

* تالوي نوجوانان آقايان

- بسته اول( چانگ چوان-دائوشو –گوئن شو)

1- اميرعلي فتحيان دستگردي از اصفهان

2- محمدپارسا مددي از تهران

- بسته دوم(چانگ چوان-جين شو-چيانگ شو)

1- پويا حاتمي از اصفهان

2- اميرحسين باقرزاده از هرمزگان

3- محمدصالح عظيمي دستگردي از اصفهان

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- يونس خدايي از اصفهان

2- اميرعلي ميلابي از تهران

3- عرفان زارعي از اصفهان

* تالوي نوجوانان بانوان

- بسته دوم(چانگ چوان-جين شو-چيانگ شو)

1- نرجس ابراهيمي از تهران

2- نوا معيني‌فرد از مازندران

3- زهرا نظري از آذربايجان شرقي

- بسته سوم (نان چوان-نن دائو- نن گوئن)

1- ترنم صادقي از اصفهان

2- نگار احمدي از اصفهان

3- فاطمه کريمي دهکردي از چهارمحال و بختياري

* تالوي نونهالان آقايان

- بسته اول(چانگ چوان-جين شو)

1- محمدهادي دهقاني از اصفهان

2- محمدرضا غرقابي از تهران

- بسته دوم( چانگ چوان-چيانگ شو)

1- ماهان مختارزادگان از اصفهان

2- محمدحسن حجي‌زاده از خراسان رضوي

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)

1- اميررضا طاهري از اصفهان

2- عرفان رحمت پناه از اصفهان

3- علي نصيري از آذربايجان شرقي

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)

1- علي پورقاسمي از آذربايجان شرقي

2- ساميار صادقي از اصفهان

3- آريا قرباني از چهارمحال و بختياري

* تالوي نونهالان  بانوان

- بسته اول(چانگ چوان-جين شو)

1- ساره حسي مقدم از اصفهان

2- نيوشا حق‌زاده از البرز

3- هلنا متيني از تهران

- بسته سوم( چانگ چوان-دائوشو)

1- آنيسا کريمي‌زاد از ابرز

2- ستايش احمدي‌پور از چهارمحال و بختياري

3- سارا اکرامي از خراسان رضوي

- بسته چهارم( چانگ چوان-گوئن شو)

1- کيميا کيواني از اصفهان

2- پريا کريمي از تهران

3- آنا محمدشريفي از اصفهان

 

* سانداي آقايان

- رده سني نوجوانان

1- ارشيا مرداني ريلمه از لرستان

2- شروين عليجاني از لرستان

3- عليرضا عزيزي از لرستان

- رده سني جوانان

1- محمدعلي ايدي‌زاده از ايلام

2- کيان حصاري از خراسان رضوي

3- محمد توانا از خراسان رضوي

- رده سني بزرگسالان

1- مظفر کاويان‌پور از مازندران

2- جواد قزلسوفلو از گلستان

3- پوريا حجازي از آذربايجان غربي

* سانداي بانوان

- رده سني نونهالان

1- فاطمه جعفري از فارس

2- ريحانه قاسمي از البرز

3- حنانه ميرزايي از البرز

- رده سني نوجوانان

1- مائده رادمند از تهران

2- منا مرتضوي از مازندران

3- فاطمه کريمي زارچي از يزد

- رده سني جوانان

1- ريحانه جهاني از تهران

2- فاطمه کياني از هرمزگان

3- زهرا مهدي ويراني از خراسان رضوي

- رده سني بزرگسالان

1- ثريا حاجت اردجاني از گيلان

2- سيده نسيبه ميرشهيدي بلالمي از گيلان

3- زينب خادمي از لرستان

 انتهاي پيام/