فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران

خانه /   اخبار /   اعلام جوایز دسته منتخبین WWF
اعلام جوایز دسته منتخبین WWF
اعلام جوایز دسته منتخبین WWF
اعلام جوایز دسته منتخبین WWF
۱۴۰۰/۰۷/۱۷  |   ۱۰:۳۸:۵۶

جوایز دسته منتخبین مبارزه جنگ‎جویان ووشو اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، مهدی خانی رئیس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون ووشو اظهار داشت: رقابت‎های دسته منتخبین (استانی) مبارزه جنگجویان ووشو از روز ۲۴ مهر آغاز و تا ۲۶ ام مهرماه در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.


وی ادامه داد: پذیرش تیم‎ها و مراسم وزن کشی نیز روز ۲۳ مهرماه‌ در محل آکادمی ملی ووشو انجام شده و نفرات شرکت کننده در این پیکارها مشخص می‎شوند.


رئیس سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون ووشو افزود: تیم‌های استانی در قالب ۴ وزن (۶۰-، ۷۰-، ۸۰-، ۹۰-) در مسابقات WWF به رقابت خواهند پرداخت و دو نفر راه یافته به فینال این مسابقات در هر وزن به همراه دو نفر فینالیست مرحلهTop division (دسته برتر) که در تیرماه بر روی پل طبیعت برگزار شد، راهی مرحله مبارزه بزرگ (Super Fight) خواهند شد.

خانی تاکید کرد: در این مرحله (دسته منتخبین) پاداش قهرمانان و هیئت ووشواستان به صورت نقدى پرداخت خواهد شد. هریك از ورزشكاران در صورت قهرمانى، مبلغ ٢ میلیون تومان جایزه نقدى دریافت مى‎كنند. همچنین هیئت ووشو استان مربوطه مبلغ ٣ میلیون تومان به ازاى هر قهرمانی به دست خواهد آورد. نفر دوم نیز مبلغ ٧٠٠ هزارتومان و هیئت مربوطه نیز یک میلیون تومان دریافت خواهند كرد.

انتهای پیام/