فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران

خانه /   اخبار /   ووشو قهرمانی کشور| ووشوکاران راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند
ووشو قهرمانی کشور| ووشوکاران راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند
ووشو قهرمانی کشور| ووشوکاران راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند
ووشو قهرمانی کشور| ووشوکاران راه یافته به نیمه نهایی مشخص شدند
۱۴۰۰/۰۹/۰۸  |   ۱۳:۰۵:۰۸

سومین روز مسابقات ووشو قهرمانی کشور با معرفی نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی پیگیری شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، سومین روز از رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به منظور حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو، امروز (دوشنبه) به میزبانی سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم واقع در شهر درگهان و با مشخص شدن نفرات راه یافته به نیمه نهایی در اوزان مختلف پیگیری شد.

در وزن ۵۲ کیلوگرم، نجم‌الدین علی‌مرادی از هرمزگان، مسعود انصاری از قشم، پویا آذرنگ از سیستان و رضا ساربانی از کرمان به نیمه نهایی رسیدند.

در وزن ۵۶ کیلوگرم، رضا عظیمی از اردبیل، ابراهیم نادری از چهارمحال و بختیاری، حسام محمدزاده از اروند و مهدی کرمانی از فارس گام به دیدارهای مرحله نیمه نهایی گذاشتند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم، سعید جاوید از اردبیل، علی محمدی از قزوین، شجاع پناهی از مازندران و هادی روز افزای از خراسان رضوی راهی نیمه نهایی شدند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم، رضا عبداللهی از اردبیل، علی نوبهاری از قم، امیر محمدمحسن از مازندران و محمد فرهادی از فارس به نیمه نهایی راه یافتند.

در وزن ۷۰، حمیدرضا سهندی از تهران، مهدی رضایی از قزوین، محمدمهدی کشاورز از زنجان، کیانوش شیری از کردستان، نفرات راه یافته به نیمه نهایی لقب گرفتند.

در وزن ۷۵ کیلوگرم، محمد کرم از قشم، جعفر شیرزاد از اردبیل، آریا اکبری از البرز و عرفان بویری از خوزستان در جمع ۴ ووشوکار برتر قرار گرفتند.

در وزن ۸۰ کیلوگرم، مجید هاشم از زنجان، سعید سالمی از اردبیل، امید زارع از البرز و سعید سوخته‌سرایی از گلستان به نیمه نهایی رسیدند.

در وزن ۸۵ کیلوگرم، سعید فاضلی از ایلام، مهدی مرادی از البرز، سیاوش دادرس از کرمانشاه و محمدرضا ریگی از سیستان و بلوچستان راهی نیمه نهایی شدند.

در وزن ۹۰ کیلوگرم، مرتضی نوروزی از سمنان، پدرام محمدعظیمی از خوزستان، حسن قاسمی لرستان، محمدجواد نصیری از فارس گام به نیمه نهایی گذاشتند.

در وزن ۹۰+ کیلوگرم، امین نوری از اصفهان، اشکان برجی از قزوین، محمد نصیری از مازندران، سید ولی‌الله کریمی از مرکزی نفرات راه یافته به نیمه نهایی لقب گرفتند.

انتهای پیام/