فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران

خانه /   اخبار /   خورشیدی: امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویدادی لغو نشود
خورشیدی: امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویدادی لغو نشود
خورشیدی: امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویدادی لغو نشود
خورشیدی: امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویدادی لغو نشود
۱۴۰۱/۰۲/۲۰  |   ۱۱:۱۵:۰۶

عضو‌ تیم ملی ووشو‌ گفت: امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویداد بین‌المللی لغو نشود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، علی خورشیدی قهرمان ووشوی جهان درباره تعویق در زمان برگزاری بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: متاسفانه این تنها رویدادی نبوده که لغو شده، بلکه در سه سال گذشته مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین جام جهانی هم برگزار نشدند. در واقع هیچ تورنمنت و رویداد بین‌المللی در رشته ووشو در سه سال اخیر برگزار نشده و لغو بازی‌های آسیایی هم بیشتر از همیشه برایمان ناراحت کننده است. شاید لغو این بازی‌ها ناراحت کننده شد، اما به قول قدیمی‌ها «دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد» و بالاخره برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: ما طی این مدت از مسابقات دور بودیم، اما فدراسیون اردوی بلندمدتی برگزار کرد و این باعث شد در شرایط خوبی قرار بگیریم و این اتفاق خوبی بود. باید از رئیس فدراسیون و کادر فنی تیم ملی که بهترین شرایط را فراهم کردند، تشکر ویژه‌ای داشته باشم. ما با وجود اینکه می‌دانیم شرایط مالی فدراسیون خوب نبود، اما هیچ کمبودی احساس نکردیم و مسئولان هر چه که لازم بود، فراهم کردند که جا دارد، تشکر کنم.

ملی‌پوش ووشوی ایران عنوان کرد: اردوی بلند مدت خیلی خوب بود، ولی به هر حال بازی‌های آسیایی لغو شد و البته کاری هم از دست هیچکس برنمی‌آید و باید با حقیقت کنار بیاییم. بر همین اساس نیز به زودی تمریناتم رو شروع می‌کنم.

خورشیدی گفت: خوشحالم از اینکه فدراسیون می‌خواهد لیگ را زود برگزار کند و البته مسابقات WWF هم هست. امیدوارم از این به بعد هیچ مسابقه‌ و رویدادی لغو نشود. همچنین امیدوارم یک مسابقه برون‌مرزی فراهم شود تا در آن شرکت کنیم، چون ما ورزشکار هستیم و باید مسابقه بدهیم.

انتهای پیام/