فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران

خانه /   اخبار /   کوراش قهرمانی جهان/بریمانلو: رسیدن به سکوی افتخار هدف اصلی ملی‌پوشان است
کوراش قهرمانی جهان/بریمانلو: رسیدن به سکوی افتخار هدف اصلی ملی‌پوشان است
کوراش قهرمانی جهان/بریمانلو: رسیدن به سکوی افتخار هدف اصلی ملی‌پوشان است
کوراش قهرمانی جهان/بریمانلو: رسیدن به سکوی افتخار هدف اصلی ملی‌پوشان است
۱۴۰۱/۰۹/۰۱  |   ۱۴:۵۳:۵۲

عضو تیم ملی کوراش مردان ایران گفت: رسیدن به سکوی افتخار هدف اصلی ملی‌پوشان است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، محمد محمدی بریمانلو ملی‌پوش کوراش ایران در آستانه اعزام به رقابت‌های قهرمانی جهان در هند اظهار داشت: این دومین رویداد بین‌المللی است که به عنوان ملی‌پوش کوراش در آن شرکت خواهم کرد. من چند ماه قبل در بازی‌های بومی و محلی در ترکیه به مدال طلا رسیدم و حالا می‌خواهم در دومین تجربه بین‌المللی‌ام در کوراش بازهم خوش‌رنگ‌ترین مدال را بدست بیاورم.

وی ادامه داد: مسابقات جهانی در بالاترین سطح برگزار می‌شود و همه ورزشکاران عنوان‌دار و رقبای اصلی در آن شرکت خواهند کرد. البته من شناخت زیادی نسبت به حریفانم ندارم و فقط توانسته‌ام با تماشای فیلم مبارزات برخی از آنها به یک آشنایی نسبی دست پیدا کنم، با این وجود همه چیز در روز مسابقه مشخص خواهد شد و عیار ورزشکاران آنجا مشخص می‌شود.

این ملی‌پوش کوراش گفت: ورزشکاران با توجه به تمریناتی که در شهرهای خود داشتند، با یک آمادگی نسبی در اردوی تیم ملی حضور دارند و فکر می‌کنم تا زمان مسابقات به آمادگی مطلوبی برسند.

محمدی عنوان کرد: امیدوارم تجربیات قبلی ملی‌پوشان نیز به کمک آنها در رقابت‌های جهانی بیاید. قطعاً رسیدن به سکوی افتخار هدف اصلی ملی‌پوشان است و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پایان گفت: تلاش می‌کنیم با روحیه بالا و جنگنده در مسابقات شرکت کنیم و امیدوارم نتایج خوبی کسب کنیم و دست پر به کشور برگردیم. همچنین از حمایت‌های صدیقی رئیس فدراسیون ووشو برای فراهم کردن شرایط اعزام این تیم تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/