فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران

خانه /   اخبار /   کوراش قهرمانی جهان/ نوری‌زاد: تلاش می‎‌کنم خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنم
کوراش قهرمانی جهان/ نوری‌زاد: تلاش می‎‌کنم خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنم
کوراش قهرمانی جهان/ نوری‌زاد: تلاش می‎‌کنم خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنم
کوراش قهرمانی جهان/ نوری‌زاد: تلاش می‎‌کنم خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنم
۱۴۰۱/۰۹/۰۲  |   ۱۰:۰۷:۵۳

عضو تیم ملی کوراش مردان ابراز امیدواری کرد که در مسابقات جهانی به خوشرنگ‌ترین مدال دست یابد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو، قاسم نوری‌زاد ملی‌پوش کوراش ایران درباره شرایط اردوی تیم ملی در آستانه اعزام به رقابت‌های قهرمانی جهان در هند گفت: کمتر از یک ماه قبل رقابت‌های انتخابی تیم ملی برگزار و نفرات منتخب برای حضور در اردو مشخص شدند. با توجه به اینکه فرصت کمی تا آغاز مسابقات جهانی وجود داشت، بلافاصله کار ثبت‌نام نفرات اول در هر وزن برای اعزام انجام شد و الان نیز به مدت دو هفته است که اردوی تیم ملی در شهر بجنورد در استان خراسان شمالی تشکیل شده است.

وی ادامه داد: در این مدت تمرینات خوبی را زیر نظر کار فنی برگزار کرده‌ایم و از آمادگی نسبتاً خوبی برخوردار هستیم. البته یکسری مصدومیت‌های جزئی وجود دارد، اما همه را به جان می‌خریم تا در مسابقات به بهترین شکل ظاهر شویم و بهترین نتیجه را بگیریم. ضمن اینکه فراموش نشود تا پیش از برگزاری این اردو، نفرات تمرینات خود را به خوبی ادامه می‎‌دادند.

ملی‌پوش کوراش ایران عنوان کرد: متاسفانه به خاطر شرایط مالی بد فدراسیون ووشو و انجمن کوراش، مقدمات سفر به هند به سختی و در دقیقه ۹۰ مهیا شد، البته این مسئله چیزی از انگیزه‌های ما کم نمی‌کند و با همه توان به میدان خواهیم رفت. باید از صدیقی رئیس فدراسیون که شرایط این سفر را فراهم کرد تشکر ویژه‌ای داشته باشم. همچنین از رضا نصیرنژاد رئیس و کوروش خسرویار دبیر انجمن کوراش تشکر می‌کنم که برای این اعزام به صورت شبانه روزی زحمت کشیدند. خوشبختانه الان همه چیز خوب است و مشکلی وجود ندارد.

نوری‌زاد در پایان گفت: این برای دومین بار است که در مسابقات جهانی به میدان خواهم رفت. من در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ برنز گرفتن، اما امسال همه تلاشم را می‌کنم تا رتبه قبلی‌ام را ارتقا بدهم و مدال خوش‌رنگ‌تری بگیرم که امیدوارم طلا باشد.

انتهای پیام/